KASIMPAŞA A.Ş. - F-TAV ANTALYASPOR CANLI ANLATIM

Site İçi Arama


KASIMPAŞA A.Ş.
F-TAV ANTALYASPOR
Canlı Skor - Maç Anlatımı - Canlı İzle

2 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
1
Ramazan Köse
94
Florent Hadergjonaj
5
Tarkan Serbest
6
Loret Sadıku
3
Oussama Hadadı
10
Harıs Hajradınovıc
24
Mickael Tırpan
35
Aytaç Kara
11
Yusuf Erdoğan
30
Armın Hodzıc
9
Fode Koıta
33
Ertuğrul Taşkıran
17
Ahmet Oğuz
23
Mehmet Feyzi Yıldırım
25
Tomas Brecka
34
Doğucan Haspolat
7
Anıl Koç
55
Yasin Dülger
20
Alan
21
Kevın Varga
18
Evren Eren Elmalı
TEKNİK DİREKTÖR
M.S
KASIMPAŞA A.Ş. - F-TAV ANTALYASPOR karşılaşması hakemin son düdüğü çalması ile birlikte maç 2-2 berabere sonuçlandı.
90'
Rakip ceza sahası önünden Fedor Kudryashov ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90'
Haris Hajradinovic - Lukas Podolski mücadelesinde hakem, ceza sahasının hemen önündeki bir noktada Fraport TAV Antalyaspor lehine faul kararı veriyor.
90'
Fraport TAV Antalyaspor takımında, ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Nuri Şahin.
90'
Ceza sahası içinde topla buluşan Lukas Podolski, altıpas üzerinden kaleye şut çekiyor, kaleci Ramazan Köse kurtarıyor.
90'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Eren Albayrak sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
90'
GOL! Fraport TAV Antalyaspor takımı, Sidney Sam ile eşitliği sağlıyor.
90'
Mickael Tirpan, Gökdeniz Bayrakdar tarafından faulle durdurulduğu için Kasımpaşa orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
90'
Kasımpaşa, Haris Hajradinovic ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
90'
Kasımpaşa takımından Haris Hajradinovic sağ kanatta rakip yarı alanın ilk metrelerinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
90'
Haris Hajradinovic rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90'
Nuri Şahin – Haris Hajradinovic mücadelesinde hakem, taç çizgisine yakın bir noktada Kasımpaşa lehine faul kararı veriyor.
90'
Kasımpaşa takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Haris Hajradinovic.
90'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Florent Hadergjonaj ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90'
Kasımpaşa, Haris Hajradinovic ile köşe vuruşu kullanıyor.
90'
Kasımpaşa takımından Haris Hajradinovic sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
90'
Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Sol taç çizgisine yakın bir bölgede ofsayta düşen oyuncu Kevin Varga
90'
Kasımpaşa takımında Oussama Haddadi, sarı kart görüyor.
90'
Ahmet Oğuz, Sidney Sam tarafından faulle durduruluyor. Kasımpaşa, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.
90'
Kasımpaşa takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Kasımpaşa adına Loret Sadiku kullanacak.
90'
Fraport TAV Antalyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Nuri Şahin çıkıyor ve yerine Ersan Gülüm oyuna giriyor.
90'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Bünyamin Balcı ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90'
Hakem, maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; Kasımpaşa: 2 - Fraport TAV Antalyaspor: 2
89'
Kasımpaşa takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Yusuf Erdoğan çıkıyor ve yerine Ahmet Oğuz oyuna giriyor.
89'
Kasımpaşa takımından Oussama Haddadi sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
89'
Sidney Sam, ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada Ahmet Oğuz tarafından faule maruz kalıyor.
89'
Rakip ceza sahasının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Fraport TAV Antalyaspor adına Fedor Kudryashov kullanacak.
87'
Haris Hajradinovic orta yuvarlaktan şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
87'
Orta saha çizgisine yakın bir noktada Fedor Kudryashov, Aytaç Kara tarafından faule maruz kalıyor.
87'
Fraport TAV Antalyaspor takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Nuri Şahin.
86'
Oussama Haddadi ile Lukas Podolski arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Oussama Haddadi. Taç çizgisine yakın bir bölgede Fraport TAV Antalyaspor takımı oyuna başlayacak.
86'
Fraport TAV Antalyaspor takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Nuri Şahin geçiyor.
86'
Sağ çaprazdan Nuri Şahin ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
85'
Kasımpaşa takımından Yusuf Erdoğan sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
84'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Eren Albayrak ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
84'
Eren Albayrak ile Fraport TAV Antalyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
84'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Sidney Sam rakip ceza sahası önünden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
83'
Kasımpaşa takımında oyuncu değişikliği; Bengali Koita oyundan çıkarken Alan oyuna giren isim.
83'
Fraport TAV Antalyaspor takımında, orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Naldo.
82'
Fredy, orta yuvarlağa yakın bir noktada Mickael Tirpan tarafından faule maruz kalıyor.
82'
Kasımpaşa takımında Mickael Tirpan hakem Serkan Tokat tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
81'
Haris Hajradinovic - Fredy mücadelesinde hakem, Kasımpaşa yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Fraport TAV Antalyaspor lehine faul kararı veriyor.
81'
Fraport TAV Antalyaspor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Naldo.
78'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Bünyamin Balcı sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
78'
Nuri Şahin ile Fraport TAV Antalyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
78'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Nuri Şahin sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
77'
Kasımpaşa takımı Mickael Tirpan ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazında Mickael Tirpan tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
77'
Ceza sahası içinde topla buluşan Aytaç Kara, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
75'
Kasımpaşa takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Haris Hajradinovic.
75'
Tarkan Serbest altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
75'
Florent Hadergjonaj – Eren Albayrak mücadelesinde hakem, taç çizgisine yakın bir noktada Fraport TAV Antalyaspor lehine faul kararı veriyor.
75'
Fraport TAV Antalyaspor takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Fredy geçiyor.
74'
Bengali Koita, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Naldo tarafından faule maruz kalıyor.
73'
Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Rakip ceza sahasında ofsayta düşen oyuncu Bengali Koita
72'
Fraport TAV Antalyaspor takımında, sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Nuri Şahin.
72'
Nuri Şahin, gol pasını veren isim.
72'
Fraport TAV Antalyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Dever Orgill çıkıyor ve yerine Eren Albayrak oyuna giriyor.
72'
Golün asistini yapan isim Nuri Şahin.
71'
Haris Hajradinovic ile Fredy arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Haris Hajradinovic. Yarı alanın ortalarından Fraport TAV Antalyaspor takımı oyuna başlayacak.
70'
Fraport TAV Antalyaspor, Nuri Şahin ile köşe vuruşu kullanıyor.
70'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Nuri Şahin ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
70'
Kasımpaşa takımından Haris Hajradinovic rakip ceza sahası önünden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
70'
Bu dakikada Kasımpaşa takımı gole çok yaklaşıyor. Altı pas içerisinden Bengali Koita tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
69'
Fredy rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
69'
Fraport TAV Antalyaspor takımı Lukas Podolski ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan Lukas Podolski tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
68'
Kasımpaşa takımı Yusuf Erdoğan ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan Yusuf Erdoğan tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
67'
Rakip yarı alanın ortalarında Bengali Koita topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.
66'
Kasımpaşa takımında oyuncu değişikliği; Armin Hodzic oyundan çıkarken Kevin Varga oyuna giren isim.
65'
GOL! Kasımpaşa, Armin Hodzic ile ceza sahası dışında sağ çaprazdan bulduğu gol ile farkı ikiye çıkartıyor.
65'
Golün asistini yapan isim Haris Hajradinovic.
64'
Fraport TAV Antalyaspor, Nuri Şahin ile köşe vuruşu kullanıyor.
64'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Nuri Şahin sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
64'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Fedor Kudryashov sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
63'
Fraport TAV Antalyaspor, Lukas Podolski ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.
63'
Ceza sahası içinde topla buluşan Veysel Sarı, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
63'
Ceza sahası içinde topla buluşan Gökdeniz Bayrakdar, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, kaleci Ramazan Köse kurtarıyor.
62'
Lukas Podolski, Loret Sadiku tarafından faulle durdurulduğu için Fraport TAV Antalyaspor yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.
62'
Kasımpaşa takımında Loret Sadiku hakem Serkan Tokat tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
60'
Haris Hajradinovic tarafından çekilen şutu, kaleci kurtarıyor.
59'
Kasımpaşa takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Ramazan Köse.
55'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Gökdeniz Bayrakdar tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.
55'
Florent Hadergjonaj, altıpas üzerinde Sidney Sam tarafından faulle durduruluyor.
54'
Bengali Koita ceza sahası yan çizgisine yakın bir noktada topa eliyle müdahale ediyor.
54'
Fraport TAV Antalyaspor takımında, ceza sahasının hemen dışında kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Naldo.
54'
Fredy, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp vuruşunu yapıyor, savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
53'
Armin Hodzic rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
52'
Armin Hodzic ile Bünyamin Balcı arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Armin Hodzic.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Fraport TAV Antalyaspor takımı oyuna başlayacak.
52'
Fraport TAV Antalyaspor, Fredy ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
52'
Sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Fedor Kudryashov ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
52'
Sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden Fedor Kudryashov ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
52'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Fedor Kudryashov sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
52'
Veysel Sarı rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
51'
Orta saha çizgisine yakın bir noktada Veysel Sarı, Armin Hodzic tarafından faule maruz kalıyor.
51'
Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Fraport TAV Antalyaspor adına Veysel Sarı kullanacak.
46'
Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
46'
Fraport TAV Antalyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Mert Yılmaz çıkıyor ve yerine Gökdeniz Bayrakdar oyuna giriyor.
45'
Mickael Tirpan - Sidney Sam mücadelesinde hakem, orta yuvarlağa yakın bir noktada Sidney Sam lehine faul kararı veriyor.
45'
Fraport TAV Antalyaspor takımının orta yuvarlağa yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Naldo geçiyor.
45'
Hakem müsabakanın ilk yarısını bitiriyor
45'
Nuri Şahin ile Fraport TAV Antalyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
45'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Nuri Şahin sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
45'
Fredy, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
45'
Veysel Sarı, Bengali Koita tarafından faulle durdurulduğu için Fraport TAV Antalyaspor orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
45'
Orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Fraport TAV Antalyaspor adına Veysel Sarı kullanacak.
44'
Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Mert Yılmaz ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
43'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Sidney Sam sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
43'
Dever Orgill ceza sahası sağ yan çizgisine yakın bir bölgede ofsayta yakalanıyor.
42'
Aytaç Kara, Dever Orgill tarafından faulle durdurulduğu için Kasımpaşa yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.
42'
Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Kasımpaşa adına Ramazan Köse kullanacak.
41'
Ceza sahası içinde topla buluşan Bengali Koita, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
41'
Kasımpaşa takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sol çaprazından Yusuf Erdoğan tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
38'
Armin Hodzic – Bünyamin Balcı mücadelesinde hakem, taç çizgisine yakın bir noktada Fraport TAV Antalyaspor lehine faul kararı veriyor.
38'
Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Fraport TAV Antalyaspor adına Nuri Şahin kullanacak.
35'
Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor.Rakip yarı alanın ortalarında ofsayta düşen oyuncu Bengali Koita
33'
Rakip ceza sahası önünden Armin Hodzic ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
33'
Haris Hajradinovic ile Kasımpaşa takımı köşe vuruşu kullanacak.
33'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Haris Hajradinovic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
33'
Kasımpaşa takımından Mickael Tirpan Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
30'
Fraport TAV Antalyaspor, Nuri Şahin ile ceza sahasının çaprazından serbest vuruş kullanacak.
30'
Sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Nuri Şahin ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
29'
Fedor Kudryashov, Tarkan Serbest tarafından faulle durdurulduğu için Fraport TAV Antalyaspor ceza sahasının çaprazından serbest vuruş kullanacak.
27'
Dever Orgill ile Aytaç Kara arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Dever Orgill.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Kasımpaşa takımı oyuna başlayacak.
27'
Kasımpaşa takımında, orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Aytaç Kara.
27'
Yusuf Erdoğan önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında topla buluşan Yusuf Erdoğan tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
26'
Veysel Sarı - Aytaç Kara mücadelesinde hakem, Kasımpaşa lehine faul kararı veriyor.
26'
Kasımpaşa takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Aytaç Kara geçiyor.
26'
Bengali Koita, Nuri Şahin tarafından faulle durdurulduğu için Kasımpaşa orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
26'
Kasımpaşa, Oussama Haddadi ile orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
25'
Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Rakip ceza sahasında ofsayta düşen oyuncu Oussama Haddadi
24'
Bengali Koita, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Veysel Sarı tarafından faule maruz kalıyor.
24'
Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Kasımpaşa adına Haris Hajradinovic kullanacak.
24'
Kasımpaşa takımından Haris Hajradinovic Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
22'
Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Fredy, Armin Hodzic tarafından faule maruz kalıyor.
22'
Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Fraport TAV Antalyaspor adına Mert Yılmaz kullanacak.
21'
Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor.Rakip yarı alanın ortalarında ofsayta düşen oyuncu Haris Hajradinovic
20'
Kasımpaşa takımında Tarkan Serbest faul yapıyor. Orta saha çizgisine yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Lukas Podolski.
20'
Fraport TAV Antalyaspor, Fredy ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
19'
Dever Orgill, Yusuf Erdoğan tarafından faule maruz kalıyor.
19'
Fraport TAV Antalyaspor, Fredy ile serbest vuruş kullanacak.
19'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Bünyamin Balcı sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
17'
Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Mert Yılmaz ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
17'
Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Rakip ceza sahasında ofsayta düşen oyuncu Dever Orgill
13'
Kasımpaşa takımından Florent Hadergjonaj sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
12'
Aytaç Kara, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Nuri Şahin tarafından faule maruz kalıyor.
12'
Kasımpaşa takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Kasımpaşa adına Mickael Tirpan kullanacak.
11'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Fredy sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
11'
Fraport TAV Antalyaspor, Fredy ile köşe vuruşu kullanıyor.
11'
Sidney Sam altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
10'
Fraport TAV Antalyaspor, Nuri Şahin ile köşe vuruşu kullanıyor.
9'
Rakip yarı alanın ortalarında Sidney Sam için ofsayt bayrağı kalkıyor.
8'
GOL! Bengali Koita Kasımpaşa takımını öne geçiren golü atıyor.
8'
Golün asistini yapan isim Yusuf Erdoğan.
8'
GOL! Bengali Koita takımını öne geçiren golü atıyor.
8'
Yusuf Erdoğan, gol pasını veren isim.
7'
Ceza sahası içinde topla buluşan Armin Hodzic, sol çaprazdan vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
3'
Ceza sahası içinde topla buluşan Armin Hodzic, sol çaprazdan kaleye şut çekiyor, kaleci Ruud Boffin kurtarıyor.
2'
Kasımpaşa takımından Florent Hadergjonaj sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
2'
Kasımpaşa, Haris Hajradinovic ile köşe vuruşu kullanıyor.
2'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Haris Hajradinovic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
1'
Hakemin düdüğüyle maç başlıyor.
Takım kadroları açıklandı.
Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Stadyumunda oynanacak olan KASIMPAŞA A.Ş. - F-TAV ANTALYASPOR maçını SERKAN TOKAT yönetecek. Maçın başlama saati 13:30
F-TAV ANTALYASPOR
25
Ruud Boffın
53
Mert Yılmaz
77
Bünyamin Balcı
4
Naldo
89
Veysel Sarı
13
Fedor Kudrıashov
8
Nuri Şahin
16
Fredy
9
Sıdney Sam
10
Lukas Podolskı
11
Dever Orgıll
35
Ferhat Kaplan
2
Ersan Adem Gülüm
5
Bahadır Öztürk
6
Eren Albayrak
99
Ali Eren İyican
19
Ufuk Akyol
15
Mevlüt Han Ekelik
88
Hakan Özmert
28
Omar İmeri
41
Gökdeniz Bayrakdar
TEKNİK DİREKTÖR