YUKATEL DENİZLİSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. CANLI ANLATIM

Site İçi Arama


YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
Canlı Skor - Maç Anlatımı - Canlı İzle

2 - 3
YUKATEL DENİZLİSPOR
29
Pantılımon
2
Tiago Lopes
76
Özer Özdemir
4
Neven Subotıc
22
Mustafa Yumlu
6
Marvin Bakalorz
20
Recep Niyaz
24
Federıco Varela
28
Angelo Sagal
7
Hugo Rodallega
11
Muris Mesanovic
1
Hüseyin Altıntaş
19
Cenk Gönen
3
Muhammet Özkal
15
Oğuz Yılmaz
91
Fabiano
21
Zakarya Bergdıch
10
Ismail Aissati
94
Eren Kıryolcu
9
Hadı Sacko
88
Alihan Kalkan
TEKNİK DİREKTÖR
M.S
YUKATEL DENİZLİSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. karşılaşması hakemin son düdüğü çalması ile birlikte maç misafir takımın galibiyeti ile sonuçlandı.
90'
Yukatel Denizlispor takımından Zakarya Bergdich sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
90'
Yukatel Denizlispor takımı Ismail Aissati ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan Ismail Aissati tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
90'
Beşiktaş takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Vincent Aboubakar çıkıyor ve yerine Güven Yalçın oyuna giriyor.
90'
Sağ çaprazdan Ismail Aissati ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90'
Cyle Larin, Marvin Bakalorz tarafından faulle durdurulduğu için Beşiktaş orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
90'
Beşiktaş takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Welinton Silva.
90'
Güven Yalçın rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.
90'
Golün asistini yapan isim Tiago Lopes.
90'
Beşiktaş takımından Cyle Larin sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
90'
Atiba Hutchinson, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
90'
Yukatel Denizlispor takımından Hadi Sacko sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
90'
Yukatel Denizlispor takımında Hugo Rodallega faul yapıyor. Ceza sahasının önündeki bir noktada faul yapılan oyuncu Domagoj Vida.
90'
Hakem, maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; Yukatel Denizlispor: 2 - Beşiktaş: 3
89'
Yukatel Denizlispor takımının ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Hugo Rodallega geçiyor.
89'
Hugo Rodallega, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor, kaleci Ersin Destanoğlu kurtarıyor.
89'
Fede Varela ile Yukatel Denizlispor takımı köşe vuruşu kullanacak.
89'
Yukatel Denizlispor takımından Fede Varela sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
88'
Yukatel Denizlispor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Özer Özdemir çıkıyor ve yerine Zakarya Bergdich oyuna giriyor.
86'
Beşiktaş takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Rachid Ghezzal çıkıyor ve yerine Gökhan Töre oyuna giriyor.
86'
Oğuz Yılmaz, taç çizgisine yakın bir noktada Valentin Rosier tarafından faule maruz kalıyor.
86'
Yukatel Denizlispor takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Tiago Lopes geçiyor.
81'
Yukatel Denizlispor takımından Özer Özdemir sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
79'
Taç çizgisine yakın bir yerde Necip Uysal, Hadi Sacko tarafından faule maruz kalıyor.
79'
Beşiktaş, Welinton Silva ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
78'
Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Marvin Bakalorz – Vincent Aboubakar mücadelesinde hakem Alper Ulusoy, Beşiktaş lehine faul kararı veriyor.
78'
Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Beşiktaş adına Vincent Aboubakar kullanacak.
77'
Beşiktaş takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Dorukhan Toköz çıkıyor ve yerine Necip Uysal oyuna giriyor.
76'
GOL! Muris Mesanovic tabelayı 1 - 3 olarak değiştiriyor.
76'
Özer Özdemir, gol pasını veren isim.
72'
Yukatel Denizlispor takımından Hadi Sacko sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
71'
Sağ çaprazdan Neven Subotic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
70'
Marvin Bakalorz, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Atiba Hutchinson tarafından faulle durduruluyor.
70'
Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Marvin Bakalorz kullanacak.
70'
Yukatel Denizlispor takımından Özer Özdemir sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
69'
Rachid Ghezzal ile Beşiktaş takımı köşe vuruşu kullanacak.
69'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Rachid Ghezzal ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
69'
Hugo Rodallega, Welinton Silva tarafından faulle durduruluyor. Yukatel Denizlispor, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
69'
Yukatel Denizlispor, Tiago Lopes ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
67'
Beşiktaş için kötü haber! Hakem Alper Ulusoy kırmızı kartını gösteriyor ve Josef De Souza oyundan ihraç ediliyor.
67'
Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Oğuz Yılmaz kullanacak.
66'
Josef De Souza ile Fede Varela arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Josef De Souza. Taç çizgisine yakın bir bölgede Yukatel Denizlispor takımı oyuna başlayacak.
64'
Beşiktaş takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Josef De Souza.
64'
Josef De Souza, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden vuruşunu yapıyor, savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
63'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Vincent Aboubakar ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
63'
Oğuz Yılmaz ile Cyle Larin arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Oğuz Yılmaz. Yarı alanın ortalarından Beşiktaş takımı oyuna başlayacak.
62'
Beşiktaş, Rachid Ghezzal ile köşe vuruşu kullanıyor.
62'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Rachid Ghezzal ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
62'
Beşiktaş takımı Vincent Aboubakar ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında Vincent Aboubakar tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
61'
Dorukhan Toköz, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor, kaleci Costel Pantilimon kurtarıyor.
60'
Beşiktaş, Welinton Silva ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
60'
Yukatel Denizlispor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Recep Niyaz çıkıyor ve yerine Ismail Aissati oyuna giriyor.
60'
Yukatel Denizlispor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Angelo Sagal çıkıyor ve yerine Hadi Sacko oyuna giriyor.
59'
Yukatel Denizlispor takımının yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Fede Varela geçiyor.
59'
Fede Varela rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
59'
Özer Özdemir ile Cyle Larin arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Özer Özdemir. Taç çizgisine yakın bir bölgede Beşiktaş takımı oyuna başlayacak.
58'
Neven Subotic, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Cyle Larin tarafından faule maruz kalıyor.
58'
Yukatel Denizlispor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Neven Subotic.
58'
Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Hugo Rodallega, Domagoj Vida tarafından faule maruz kalıyor.
58'
Beşiktaş takımında Domagoj Vida hakem Alper Ulusoy tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
55'
Rachid Ghezzal - Fede Varela mücadelesinde hakem, Beşiktaş yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Yukatel Denizlispor lehine faul kararı veriyor.
55'
Yukatel Denizlispor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Oğuz Yılmaz.
54'
Rachid Ghezzal ceza sahası içinde sağ çaprazdan şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
53'
Muris Mesanovic, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor, kaleci Ersin Destanoğlu kurtarıyor.
52'
Josef De Souza, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Costel Pantilimon kurtarıyor.
52'
Beşiktaş, Rachid Ghezzal ile köşe vuruşu kullanıyor.
48'
GOL! Cyle Larin tabelayı 0 - 3 olarak değiştiriyor.
48'
Valentin Rosier, gol pasını veren isim.
46'
Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
46'
Rakip sahasının sol orta kısımda bulunan Vincent Aboubakar için ofsayt bayrağı kalkıyor.
45'
Dorukhan Toköz, Özer Özdemir tarafından faulle durduruluyor. Beşiktaş, taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
45'
Beşiktaş, Ersin Destanoğlu ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
45'
Maçın ilk yarısı 0-2 sonuçlanıyor
44'
Yukatel Denizlispor, Fede Varela ile köşe vuruşu kullanıyor.
44'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Fede Varela ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
43'
Özer Özdemir rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
43'
Beşiktaş takımı Rachid Ghezzal ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan Rachid Ghezzal tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
41'
Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Vincent Aboubakar ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
39'
GOL! Vincent Aboubakar takımı adına penaltıyı gole çeviriyor.
36'
Penaltı!. Hakem, Oğuz Yılmaz tarafından ceza sahası içinde sağ çaprazda topa elle müdahale edildiğini işaret ediyor.
36'
Yukatel Denizlispor takımında Oğuz Yılmaz hakem Alper Ulusoy tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
35'
Yukatel Denizlispor takımından Angelo Sagal sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
35'
Atak yönüne göre sol taç çizgisine yakın bir yerde Angelo Sagal topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.
35'
Beşiktaş takımında Valentin Rosier, sarı kart görüyor.
33'
Recep Niyaz, Dorukhan Toköz tarafından faulle durduruluyor. Yukatel Denizlispor, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.
33'
Yukatel Denizlispor, Costel Pantilimon ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.
29'
Beşiktaş, Rachid Ghezzal ile köşe vuruşu kullanıyor.
29'
Domagoj Vida önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında Domagoj Vida tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
28'
Ceza sahasının çaprazında kazanılan serbest vuruşu Beşiktaş adına Rachid Ghezzal kullanacak.
28'
Beşiktaş takımından Rachid Ghezzal sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
28'
Ceza sahası içinde topla buluşan Vincent Aboubakar, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor,savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
27'
Cyle Larin, ceza sahasının çaprazında Marvin Bakalorz tarafından faulle durduruluyor.
27'
Yukatel Denizlispor takımında Marvin Bakalorz hakem Alper Ulusoy tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
26'
Vincent Aboubakar altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
26'
Angelo Sagal, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Valentin Rosier tarafından faule maruz kalıyor.
26'
Yukatel Denizlispor, Oğuz Yılmaz ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
25'
Beşiktaş takımında Dorukhan Toköz, sarı kart görüyor.
24'
Rachid Ghezzal ile Beşiktaş takımı köşe vuruşu kullanacak.
24'
Cyle Larin altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
24'
Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Angelo Sagal, Dorukhan Toköz tarafından faulle durduruluyor.
24'
Yukatel Denizlispor takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Tiago Lopes geçiyor.
22'
Cyle Larin ceza sahası içinde sol çaprazdan şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
20'
Beşiktaş takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Rachid Ghezzal.
20'
Beşiktaş takımından Rachid Ghezzal sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
18'
Tiago Lopes, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Rachid Ghezzal tarafından faule maruz kalıyor.
18'
Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Tiago Lopes kullanacak.
18'
Ceza sahası içerisindeki Angelo Sagal – Welinton Silva mücadelesinde hakem Alper Ulusoy, Beşiktaş lehine faul kararı veriyor.
18'
Beşiktaş takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Ersin Destanoğlu.
16'
Hugo Rodallega, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Ersin Destanoğlu kurtarıyor.
16'
Recep Niyaz, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor, kaleci Ersin Destanoğlu kurtarıyor.
15'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Dorukhan Toköz ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
14'
Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Tiago Lopes, Rachid Ghezzal tarafından faulle durduruluyor.
14'
Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Recep Niyaz kullanacak.
13'
GOL! Atiba Hutchinson Beşiktaş takımını öne geçiren golü atıyor.
13'
Golün asistini yapan isim Vincent Aboubakar.
12'
Beşiktaş takımında Atiba Hutchinson faul yapıyor. Taç çizgisine yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Tiago Lopes.
12'
Yukatel Denizlispor takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Tiago Lopes.
9'
Yukatel Denizlispor takımında oyuncu değişikliği; Mustafa Yumlu oyundan çıkarken Oğuz Yılmaz oyuna giren isim.
9'
Beşiktaş, Josef De Souza ile orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
8'
Dorukhan Toköz, Muris Mesanovic tarafından faulle durdurulduğu için Beşiktaş orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
7'
Orta saha çizgisine yakın bir noktada Domagoj Vida, Muris Mesanovic tarafından faule maruz kalıyor.
6'
Beşiktaş takımından Rachid Ghezzal sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
4'
Beşiktaş takımından Valentin Rosier sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
1'
İlk düdük çalıyor ve maç başlıyor.
Takım kadroları açıklandı.
Denizli Atatürk Stadı Stadyumunda oynanacak olan YUKATEL DENİZLİSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. maçını ALPER ULUSOY yönetecek. Maçın başlama saati 20:00
BEŞİKTAŞ A.Ş.
30
Ersin Destanoğlu
2
Valentin Rosıer
21
Nsakala
23
Welınton
24
Domagoj Vıda
5
Josef De Souza
13
Atıba Hutchınson
26
Dorukhan Toköz
18
Rachıd Ghezzal
14
Vıncent Aboubakar
17
Chrıstopher Ların
97
Utku Yuvakuran
20
Necip Uysal
4
Javıer Montero
12
Erdoğan Kaya
33
Rıdvan Yılmaz
41
Kartal Kayra Yılmaz
10
Oğuzhan Özyakup
22
Adem Ljajıc
70
Gökhan Töre
9
Güven Yalçın
TEKNİK DİREKTÖR