Klasspor - Tarafli Spor Sitesi - Knye

Site İçi Arama


Künye

Sitenin tüm tasarımı ve programlanması Klasspor'a özel olarak AGB Bilişim Teknolojileri ve Güvenlik Sistemleri tarafından hazırlanmıştır.
Klasspor.com Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir.
Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

  Genel Yayın Yönetmeni  
  Bülent Atlas
bulent@klasspor.com
 
  Başyazar  
  Meriç Enercan
menercan06@gmail.com
 
     
Haber Editörleri
Gençlerbirliği Ankaragücü Osmanlıspor
Bülent Atlas
bulent@klasspor.com
Ahmet Sülak
ahmet@klasspor.com

Aykut Örenli
aykut@klasspor.com

     
Basketbol Voleybol  
Berker İşleyen
berker@klasspor.com
Mert Bülent Uçma
mert@klasspor.com
 
     
Tasarim ve Programlama Programlama Programlama
Bülent Atlas
bulent@klasspor.com
Serdar Taylan
serdartaylan@serdartaylan.com
İzzet Altınel
izzet@klasspor.com
     
  Hukuk Danışmanı  
  Av. Mustafa Asım Kahyaoglu
makahyaoglu@yahoo.com
 
REKLAM

Klasspor Reklam Servisi
reklam@klasspor.com