AYTEMİZ ALANYASPOR - HES KABLO KAYSERİSPOR CANLI ANLATIM

Site İçi Arama


AYTEMİZ ALANYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR
Canlı Skor - Maç Anlatımı - Canlı İzle

2 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
28
Marafona
24
JUANFRAN
31
Georgıos Tzavellas
44
Steven Caulker
21
Jacques Moubandje
5
Fatih Aksoy
8
Salih Uçan
7
Efecan Karaca
91
Davıdson
9
Adam Bareıro
11
Anastasıos Bakasetas
1
Ufuk Ceylan
75
Tayfur Bingöl
3
Ahmet Gülay
6
Ceyhun Gülselam
26
Emmanouıl Sıopıs
22
Berkan İsmail Kutlu
23
Efkan Bekiroğlu
25
Onur Bulut
10
Khouma Babacar
19
Mustafa Pektemek
TEKNİK DİREKTÖR
M.S
AYTEMİZ ALANYASPOR - HES KABLO KAYSERİSPOR karşılaşması hakemin son düdüğü çalması ile birlikte maç ev sahibi takımın galibiyeti ile sonuçlandı.
90'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Yasir Subaşı ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90'
Efkan Bekiroğlu, Miguel Lopes tarafından faulle durduruluyor. Alanyaspor, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
90'
Alanyaspor takımında, sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Berkan Kutlu.
90'
Alanyaspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Khouma Babacar tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
90'
İlhan Depe - Efecan Karaca mücadelesinde hakem, Hes Kablo Kayserispor yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Alanyaspor lehine faul kararı veriyor.
90'
Alanyaspor takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Alanyaspor adına Ceyhun Gülselam kullanacak.
90'
Karşılaşma sona eriyor. Maçın sonucu: Alanyaspor: 2 - Hes Kablo Kayserispor: 0
89'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Yasir Subaşı ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
89'
Emre Demir ile Efecan Karaca arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Emre Demir. Yarı alanın ortalarından Alanyaspor takımı oyuna başlayacak.
89'
Hes Kablo Kayserispor takımında Emre Demir, sarı kart görüyor.
89'
Alanyaspor takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Alanyaspor adına Ceyhun Gülselam kullanacak.
88'
Alanyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Davidson çıkıyor ve yerine Mustafa Pektemek oyuna giriyor.
88'
Sol çaprazdan Francois Moubandje ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
88'
Efkan Bekiroğlu ile Emre Demir arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Efkan Bekiroğlu. Taç çizgisine yakın bir bölgede Hes Kablo Kayserispor takımı oyuna başlayacak.
88'
Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Hes Kablo Kayserispor adına Aaron Lennon kullanacak.
87'
Hes Kablo Kayserispor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Hasan Hüseyin Acar çıkıyor ve yerine Emre Demir oyuna giriyor.
87'
Alanyaspor takımında oyuncu değişikliği; Salih Uçan oyundan çıkarken Berkan Kutlu oyuna giren isim.
86'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Hasan Hüseyin Acar ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
84'
Khouma Babacar – Dimitrios Kolovetsios mücadelesinde hakem, orta yuvarlakta Hes Kablo Kayserispor lehine faul kararı veriyor.
84'
Hes Kablo Kayserispor, Hasan Hüseyin Acar ile orta yuvarlaktan serbest vuruş kullanacak.
82'
Khouma Babacar ile Yasir Subaşı arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Khouma Babacar. Sağ köşe bayrağına yakın bir bölgede Hes Kablo Kayserispor takımı oyuna başlayacak.
82'
Hes Kablo Kayserispor takımının korner bayrağına yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Yasir Subaşı geçiyor.
80'
Sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden Aaron Lennon ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
80'
Bu dakikada Hes Kablo Kayserispor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sol çaprazından çekilen şut direğin az farkla uzağından auta gidiyor. Şutu çeken isim Hasan Hüseyin Acar
79'
Alanyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Adam Bareiro çıkıyor ve yerine Khouma Babacar oyuna giriyor.
79'
Alanyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Anastasios Bakasetas çıkıyor ve yerine Efkan Bekiroğlu oyuna giriyor.
77'
Ceza sahası içinde topla buluşan Efecan Karaca, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, kaleci Silviu Lung kurtarıyor.
77'
GOOOLL!! Alanyaspor, Adam Bareiro ile ceza sahası dışında sağ çaprazdan bulduğu gol ile farkı ikiye çıkartıyor.
76'
Hes Kablo Kayserispor takımında, orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Hasan Hüseyin Acar.
75'
Aaron Lennon, Giorgos Tzavellas tarafından faulle durdurulduğu için Hes Kablo Kayserispor, orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
75'
Alanyaspor takımında Giorgos Tzavellas, sarı kart görüyor.
73'
Ceyhun Gülselam ile Gustavo Campanharo arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Ceyhun Gülselam. Yarı alanın ortalarından Hes Kablo Kayserispor takımı oyuna başlayacak.
73'
Hes Kablo Kayserispor, Joseph Attamah ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.
72'
Alanyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Fatih Aksoy çıkıyor ve yerine Ceyhun Gülselam oyuna giriyor.
69'
Ceza sahası içinde topla buluşan Wilfried Kanga, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
68'
İlhan Parlak penaltı noktası çevresinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
66'
Hes Kablo Kayserispor takımı Wilfried Kanga ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında Wilfried Kanga tarafından çekilen şut auta gidiyor.
65'
Alanyaspor, Steven Caulker ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
65'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktada Efecan Karaca için ofsayt bayrağı kalkıyor.
64'
Joseph Attamah ile Adam Bareiro arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Joseph Attamah.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Alanyaspor takımı oyuna başlayacak.
64'
Hes Kablo Kayserispor takımında Joseph Attamah, sarı kart görüyor.
63'
Hes Kablo Kayserispor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Muğdat Çelik çıkıyor ve yerine İlhan Parlak oyuna giriyor.
63'
Hes Kablo Kayserispor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Antony Uzodimma çıkıyor ve yerine İlhan Depe oyuna giriyor.
62'
Alanyaspor takımından Juanfran sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
61'
Alanyaspor takımından Efecan Karaca sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
60'
Adam Bareiro – Gustavo Campanharo mücadelesinde hakem, taç çizgisine yakın bir noktada Hes Kablo Kayserispor lehine faul kararı veriyor.
60'
Hes Kablo Kayserispor takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Yasir Subaşı.
59'
Gustavo Campanharo ile Salih Uçan arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Gustavo Campanharo.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Alanyaspor takımı oyuna başlayacak.
59'
Alanyaspor, Salih Uçan ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
59'
Ceza sahası içinde topla buluşan Adam Bareiro, sol çaprazdan kaleye şut çekiyor, kaleci Silviu Lung kurtarıyor.
57'
Sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden Antony Uzodimma ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
55'
Orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Alanyaspor adına Anastasios Bakasetas kullanacak.
55'
Wilfried Kanga, ceza sahası içinde sağ çaprazda Steven Caulker tarafından faule maruz kalıyor. Hes Kablo Kayserispor maça serbest vuruş ile başlayacak.
55'
Hes Kablo Kayserispor takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Silviu Lung.
54'
Ceza sahası içinde topla buluşan Adam Bareiro, sol çaprazdan kaleye şut çekiyor, kaleci Silviu Lung kurtarıyor.
54'
Hasan Hüseyin Acar ile Davidson arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Hasan Hüseyin Acar.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Alanyaspor takımı oyuna başlayacak.
54'
Hes Kablo Kayserispor takımında Hasan Hüseyin Acar hakem Erkan Özdamar tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
52'
Alanyaspor, Giorgos Tzavellas ile rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşıdan gören bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
52'
Bu dakikada Alanyaspor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Giorgos Tzavellas
50'
Hakem, Gustavo Campanharo tarafından ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada topa elle müdahale edildiğini işaret ediyor.
48'
Adam Bareiro tarafından çekilen şutu, kaleci kurtarıyor.
48'
Anastasios Bakasetas ile Alanyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
48'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Anastasios Bakasetas ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
47'
Davidson altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
46'
Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
46'
Hes Kablo Kayserispor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Yaw Ackah çıkıyor ve yerine Aaron Lennon oyuna giriyor.
45'
Alanyaspor, Salih Uçan ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
45'
Alanyaspor takımından Salih Uçan Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
45'
Alanyaspor takımından Salih Uçan sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
45'
Alanyaspor takımından Salih Uçan sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
45'
Alanyaspor takımından Salih Uçan sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
45'
Adam Bareiro penaltı noktası çevresinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
45'
Alanyaspor takımı Davidson ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Davidson tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
45'
Davidson tarafından çekilen şutu, kaleci kurtarıyor.
45'
GOL! Adam Bareiro takımını öne geçiren golü atıyor.
45'
Maçın ilk yarısı 1-0 sonuçlanıyor
44'
Alanyaspor, Salih Uçan ile korner bayrağına yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
44'
Sol kanatta topla buluşan Salih Uçan, ceza sahasına girmeden vuruşunu yapıyor, savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
44'
Alanyaspor, Anastasios Bakasetas ile köşe vuruşu kullanıyor.
44'
Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Juanfran, Antony Uzodimma tarafından faule maruz kalıyor.
43'
Hes Kablo Kayserispor takımında Gustavo Campanharo faul yapıyor. Korner bayrağına yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Efecan Karaca.
41'
Salih Uçan ile Alanyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
37'
Ceza sahası içinde topla buluşan Anastasios Bakasetas, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
37'
Alanyaspor, Anastasios Bakasetas ile köşe vuruşu kullanıyor.
35'
Bu dakikada Hes Kablo Kayserispor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sol çaprazından çekilen şut direğin az farkla uzağından auta gidiyor. Şutu çeken isim Wilfried Kanga
34'
Francois Moubandje ile Antony Uzodimma arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Francois Moubandje. Sol köşe bayrağına yakın bir bölgede Hes Kablo Kayserispor takımı oyuna başlayacak.
34'
Hes Kablo Kayserispor takımının korner bayrağına yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Silviu Lung geçiyor.
30'
Hes Kablo Kayserispor, Hasan Hüseyin Acar ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
30'
Ceza sahasında Miguel Lopes topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.
29'
Hasan Hüseyin Acar ile Hes Kablo Kayserispor takımı köşe vuruşu kullanacak.
29'
Hes Kablo Kayserispor takımından Hasan Hüseyin Acar sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
29'
Hes Kablo Kayserispor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sağ çaprazından Miguel Lopes tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
29'
Antony Uzodimma, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Davidson tarafından faule maruz kalıyor.
27'
Alanyaspor, Anastasios Bakasetas ile köşe vuruşu kullanıyor.
26'
Alanyaspor takımından Francois Moubandje sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
25'
Hes Kablo Kayserispor takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Miguel Lopes.
24'
Gustavo Campanharo, Anastasios Bakasetas tarafından faulle durduruluyor. Hes Kablo Kayserispor, taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
21'
Ceza sahası içinde topla buluşan Adam Bareiro, altıpas üzerinden kaleye şut çekiyor, kaleci Silviu Lung kurtarıyor.
19'
Adam Bareiro, orta saha çizgisine yakın bir noktada Yasir Subaşı tarafından faule maruz kalıyor.
19'
Alanyaspor, Salih Uçan ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
17'
Rakip ceza sahasının dışında kaleyi karşıdan gören bir noktada Wilfried Kanga için ofsayt bayrağı kalkıyor.
16'
Orta yuvarlağa yakın bir noktada Wilfried Kanga tarafından yapılan hareketi hakem tehlikeli hareket olarak değerlendiriyor.
14'
Alanyaspor takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Steven Caulker geçiyor.
13'
Juanfran, taç çizgisine yakın bir noktada Yasir Subaşı tarafından faule maruz kalıyor.
12'
Alanyaspor takımından Juanfran sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
10'
Hasan Hüseyin Acar önemli bir gol poziyonunu değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
9'
Alanyaspor takımından Juanfran sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
9'
Efecan Karaca altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
8'
Sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden Efecan Karaca ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
8'
Rakip yarı alanın ortalarında Wilfried Kanga topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.
7'
Ceza saha içinde topla buluşan Gustavo Campanharo için ofsayt bayrağı kalkıyor.
1'
Hakemin düdüğüyle maç başlıyor.
Takım kadroları açıklandı.
Bahçeşehir Okulları Stadyumu Stadyumunda oynanacak olan AYTEMİZ ALANYASPOR - HES KABLO KAYSERİSPOR maçını ERKAN ÖZDAMAR yönetecek. Maçın başlama saati 19:00
HES KABLO KAYSERİSPOR
33
Sılvıu Lung
13
Mıguel Lopes
4
Dımıtrıos Kolovetsıos
32
Yasir Subaşı
3
Joseph Attamah
88
Gustavo Campanharo
8
Hasan Hüseyin Acar
89
Yaw Ackah
11
Muğdat Çelik
9
Wılfrıd Kanga
86
Anthony Chıgaemezu Uzodımma
1
İsmail Çipe
16
Doğan Alemdar
5
Oğuzhan Çapar
22
Sapunaru
18
Zoran Kvrzıc
25
Aaron Lennon
26
İlhan Depe
14
Emre Demir
19
Ömer Uzun
23
İlhan Parlak
TEKNİK DİREKTÖR