HES KABLO KAYSERİSPOR - FENERBAHÇE A.Ş. CANLI ANLATIM

Site İçi Arama


HES KABLO KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
Canlı Skor - Maç Anlatımı - Canlı İzle

1 - 2
HES KABLO KAYSERİSPOR
16
Doğan Alemdar
4
Dımıtrıos Kolovetsıos
21
Aziz Behich
3
Joseph Attamah
96
Danıel Avramovskı
18
Zoran Kvrzıc
20
Ramazan Civelek
10
Pedro Henrıque
23
İlhan Parlak
2
Nehuen Marıo Paz
73
Karlo Muhar
1
İsmail Çipe
15
Uğur Demirok
32
Yasir Subaşı
11
Muğdat Çelik
17
Nurettin Korkmaz
14
Emre Demir
77
Denıs Alıbec
24
Melih Okutan
42
Kevın Luckassen
44
Besard Sabovıc
TEKNİK DİREKTÖR
M.S
HES KABLO KAYSERİSPOR - FENERBAHÇE A.Ş. karşılaşması hakemin son düdüğü çalması ile birlikte maç misafir takımın galibiyeti ile sonuçlandı.
90'
Sol kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Pedro Henrique bu duran topu paslaşarak kullanıyor.
90'
Penaltı atışı için topun başına Enner Valencia geçiyor.
90'
Maçın sonuna en az 9 dakikalık oynanmamış süre ekleniyor.
90'
Sol kanattan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Besard Sabovic kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top savunma oyuncularına çarpıp kornere gidiyor.
89'
İlhan Parlak hakeme itirazları sonrasında ikinci sarıdan kırmızı kartı görüyor ve oyundan atılıyor.
89'
Penaltı atışı için topun başına geçiyor.
88'
Pedro Henrique itirazları sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.
88'
Aziz Behich hakeme itirazları sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.
86'
Sol kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Caner Erkin ceza sahası içine ortasını yapıyor. Bu topa hareketlenen Doğan Alemdar topu elinden düşürüyor. Topu takip eden savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
85'
Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Melih Okutan ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
84'
Ceza sahası içine atılan ara pasına hareketlenen Pedro Henrique kaleye şutunu gönderiyor. Bu top kaleciyi geçiyor ve çizgiye yakın bölgeden Caner Erkin son anda dokunarak kornere gönderiyor.
83'
Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Caner Erkin ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu ön direkte savunma oyuncuları uzaklaştırıyor.
80'
Sağ kanattan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Caner Erkin ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu orta etkisiz oluyor.
75'
Sol kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Caner Erkin ceza sahası içine ortasını yapıyor. Bu top kimseye temas etmiyor ve diğer kanattan uzaklaştırılıyor.
74'
Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Caner Erkin ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
72'
Sol kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Ozan Tufan kaleye yerden şutunu gönderiyor. Bu topu Doğan Alemdar yatıyor ve kontrol ediyor.
70'
Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Jose Sosa ceza sahası içine ortasını yapıyor. Bu topa takım arkadaşları müdahale ediyor ancak savunma oyuncuları araya girerek tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
67'
Sağ kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Zoran Kvrzic ceza sahası içine ortasını yapıyor. Arka direkte bu topa hareketlenen İlhan Parlak vuruşunu yapıyor. Bu top hemen kalenin yanından dışarı çıkıyor.
64'
Sol kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Caner Erkin ceza sahası içine ortasını yapıyor. Bu topu ön direkte savunma oyuncuları kafa ile uzaklaştırmaya çalışıyor. Kısa düşen topu takip eden Dimitris Pelkas ceza sahası yayı önünden kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top savunma oyuncusuna çarpıp kornere gidiyor.
64'
Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Jose Sosa ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
63'
Ceza sahası dışı sağ çaprazda topla ilerleyen Jose Sosa kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top savunma oyuncularından geri dönüyor.
58'
Penaltı atışı için topun başına Jose Sosa geçiyor.
58'
Jose Sosa kalecinin soluna şutunu gönderiyor ancak bu topa uzanan Doğan Alemdar tokatlayarak kornere gönderiyor.
58'
Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Caner Erkin bu duran topu paslaşarak kullanıyor.
57'
Penaltı atışı için topun başına Jose Sosa geçiyor.
52'
Hızlı gelişen Hes Kablo Kayserispor atağında atılan uzun ara pasına hareketlenen İlhan Parlak ceza sahası içine topla giriyor ve şutunu çekiyor. Bu topu ileri çıkan Altay Bayındır müdahalesyle tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
45'
İlk yarının sonuna en az 4 dakikalık oynanmamış süre ekleniyor.
45'
Ceza sahası dışı sağ çarazda kısa pasla topla buluşan Zoran Kvrzic kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top kalenin hemen üzerinden dışarı çıkıyor.
42'
Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Caner Erkin bu duran topu paslaşarak kullanıyor.
38'
Ceza sahası dışı sol çaprazdan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Jose Sosa bu duran topu paslaşarak kullanıyor.
36'
Sol kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Bright Osayi-Samuel ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topa kimse temas edemiyor ve savunma oyuncuları tarafından tehlikeli bölgeden uzaklaştırılıyor.
32'
Caner Erkin hakeme yaptığı itirazları sonrasında sarı kart ile cezaladırılıyor.
29'
Sağ kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Enner Valencia ceza sahasına ortasını yapıyor ancak bu top tehlikeli bölgeden uzaklaştırılıyor.
26'
Maçın bu dakikaları orta alanda yapılan top kayıpları ile devam ediyor.
23'
Sağ kanattan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Caner Erkin ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
20'
Savunma arkasına atılan uzun pasa hareketlenen Enner Valencia sol kanatta ofsaytta kalıyor.
18'
Golün pasını veren oyuncu İlhan Parlak oluyor.
15'
Sağ kanattan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Jose Sosa ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
12'
Sağ çaprazda kısa pasla topla buluşan Zoran Kvrzic uzaklardan şutunu gönderiyor ancak bu top kalenin yanıdan dışarı çıkıyor.
10'
Sol kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Jose Sosa bu duran topu paslaşarak kullanıyor.
8'
Savunma arkasına atılan uzun topa hareketlenen Pedro Henrique sol kanatta ofsaytta kalıyor.
5'
Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Caner Erkin bu duran topu paslaşarak kullanıyor.
Spor Toto Süper Lig 2020-2021 sezonunun 42. ve son haftasında Hes Kablo Kayserispor ile Fenerbahçe karşı karşıya geliyor.
Hes Kablo Kayserispor aldığı 41 puanla ligin 17. sırasında yer alıyor. Konuk ekip Fenerbahçe topladığı 79 puanla ligin 3. sırasında yer almakta.
İki takım arasındaki son karşılaşma Ocak ayında Fenerbahçe’nin sahasında gerçekleşmişti. Bu karşılaşma 3-0’lık Fenerbahçe galibiyetiyle sona ermişti.
Her iki takımın oyuncuları sahaya çıkıyor. Maç seremoniden hemen sonra başlayacak.
Takım kadroları açıklandı.
Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumunda oynanacak olan HES KABLO KAYSERİSPOR - FENERBAHÇE A.Ş. maçını HALİL UMUT MELER yönetecek. Maçın başlama saati 20:30
FENERBAHÇE A.Ş.
1
Altay Bayındır
35
Nazım Sangare
4
Serdar Aziz
41
Attıla Szalaı
88
Caner Erkin
5
Jose Sosa
7
Ozan Tufan
13
ENNER VALENCIA
16
Ferdi Erenay Kadıoğlu
14
Dımıtrıos Pelkas
21
Brıght Osayı Samuel
15
Harun Tekin
3
Maurıcıo Lemos
26
Tısserand
37
Fılıp Novak
20
Luız Gustavo
8
Mert Hakan Yandaş
27
Mame Thıam
9
Papıss Cısse
10
Mbwana Samatta
40
Arda Güler
TEKNİK DİREKTÖR