GAZİANTEP FK - TRABZONSPOR A.Ş. CANLI ANLATIM

Site İçi Arama


GAZİANTEP FK
TRABZONSPOR A.Ş.
Canlı Skor - Maç Anlatımı - Canlı İzle

1 - 1
GAZİANTEP FK
1
Günay Güvenç
17
Oğuz Ceylan
3
P.Djılobodjı
6
Alın Toşca
76
Kana Bıyık
13
Junior Moraıs
8
Jefferson
28
Andre Sousa
44
Alexandru Maxım
11
Güray Vural
10
Muhammet Demir
25
Çağlar Şahin Akbaba
16
Pawel Olkowskı
23
Mehmet Erdem Uğurlu
5
Kubilay Aktaş
55
A.Tetteh
20
Z. Kozulj
88
Furkan Soyalp
7
Kenan Özer
77
Enver Cenk Şahin
9
Andre Felıpe
TEKNİK DİREKTÖR
M.S
GAZİANTEP FK - TRABZONSPOR A.Ş. karşılaşması hakemin son düdüğü çalması ile birlikte maç 1-1 berabere sonuçlandı.
90'
Maçta daha önce sarı kart gören Flavio Da Silva, ikinci sarı kartını görerek oyundan atılıyor.
90'
GOL! Alexandru Maxim penaltı atışında topu ağlara gönderiyor.
90'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Oğuz Ceylan ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90'
Gaziantep FK takımından Junior Morais sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
90'
Zvonimir Kozulj, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden kaleye şut çekiyor, kaleci Erce Kardeşler kurtarıyor.
90'
Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Bilal Başacıkoğlu, Oğuz Ceylan tarafından faule maruz kalıyor.
90'
Trabzonspor takımının yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Lewis Baker geçiyor.
90'
Lewis Baker rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90'
Sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Bilal Başacıkoğlu ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Fousseni Diabate ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90'
Trabzonspor, Abdülkadir Ömür ile köşe vuruşu kullanıyor.
90'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Abdülkadir Ömür ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90'
Hakem, maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; Gaziantep FK: 1 - Trabzonspor: 1
87'
Rakip ceza sahası önünden Junior Morais ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
87'
Gaziantep FK takımından Enver Cenk Şahin sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
87'
Trabzonspor takımında Flavio Da Silva faul yapıyor. Ceza sahası içerisinde faul yapılan oyuncu Alexandru Maxim.
86'
Abdülkadir Ömür - Zvonimir Kozulj mücadelesinde hakem, orta yuvarlağa yakın bir noktada Zvonimir Kozulj lehine faul kararı veriyor.
86'
Gaziantep FK, Papy Djilobodji ile orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
86'
Gaziantep FK takımından Oğuz Ceylan sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
86'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Oğuz Ceylan ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
86'
Gaziantep FK takımından Kenan Özer sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
84'
Gaziantep FK takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Alin Tosca çıkıyor ve yerine Enver Cenk Şahin oyuna giriyor.
83'
Marlon Rodrigues ile Andre Ribeiro arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Marlon Rodrigues. Taç çizgisine yakın bir bölgede Gaziantep FK takımı oyuna başlayacak.
83'
Gaziantep FK takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Papy Djilobodji geçiyor.
82'
Trabzonspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Joao Pereira çıkıyor ve yerine Serkan Asan oyuna giriyor.
81'
Trabzonspor, Abdülkadir Ömür ile köşe vuruşu kullanıyor.
81'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Abdülkadir Ömür ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
81'
Trabzonspor takımından Joao Pereira sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
80'
Trabzonspor takımından Benik Afobe sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
78'
Trabzonspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sol çaprazından Bilal Başacıkoğlu tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
78'
Trabzonspor takımından Joao Pereira sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
77'
Gaziantep FK takımından Zvonimir Kozulj ceza sahası içinde sağ çaprazdan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
77'
Alexandru Maxim ile Gaziantep FK takımı köşe vuruşu kullanacak.
77'
Gaziantep FK takımından Alexandru Maxim sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
76'
Sağ çaprazdan Oğuz Ceylan ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
75'
Joao Pereira – Alexandru Maxim mücadelesinde hakem, korner bayrağına yakın bir noktada Gaziantep FK lehine faul kararı veriyor.
75'
Gaziantep FK takımının korner bayrağına yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Alexandru Maxim geçiyor.
75'
Gaziantep FK takımından Alexandru Maxim sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
75'
Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Zvonimir Kozulj ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
75'
Bu dakikada Gaziantep FK takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Kenan Özer
74'
Trabzonspor takımında, ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Gaston Campi.
73'
Gaziantep FK takımından Alexandru Maxim sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
73'
Caleb Ekuban, ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada Jean-Armel Kana-Biyik tarafından faule maruz kalıyor.
73'
Trabzonspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Anthony Nwakaeme çıkıyor ve yerine Bilal Başacıkoğlu oyuna giriyor.
73'
Trabzonspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Caleb Ekuban çıkıyor ve yerine Fousseni Diabate oyuna giriyor.
72'
Joao Pereira, Alexandru Maxim tarafından faulle durdurulduğu için Trabzonspor serbest vuruş kullanacak.
72'
Trabzonspor takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Flavio Da Silva geçiyor.
72'
Trabzonspor takımında Flavio Da Silva hakem Fırat Aydınus tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
72'
Zvonimir Kozulj, Flavio Da Silva tarafından faulle durduruluyor. Gaziantep FK, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
72'
Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Gaziantep FK adına Alexandru Maxim kullanacak.
70'
Trabzonspor, Lewis Baker ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
70'
Ceza sahası içinde topla buluşan Alexandru Maxim, sol çaprazdan vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
69'
Hüseyin Türkmen, orta saha çizgisine yakın bir noktada Kenan Özer tarafından faule maruz kalıyor.
68'
Alexandru Maxim ile Gaziantep FK takımı köşe vuruşu kullanacak.
68'
Gaziantep FK takımından Alexandru Maxim sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
68'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Oğuz Ceylan ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
68'
Taç çizgisine yakın bir yerde Abdülkadir Ömür, Zvonimir Kozulj tarafından faule maruz kalıyor.
68'
Gaziantep FK takımında Zvonimir Kozulj, sarı kart görüyor.
68'
Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Trabzonspor adına Gaston Campi kullanacak.
66'
Gaziantep FK takımında oyuncu değişikliği; Güray Vural oyundan çıkarken Kenan Özer oyuna giren isim.
65'
Gaziantep FK takımında oyuncu değişikliği; Jefferson Nogueira oyundan çıkarken Zvonimir Kozulj oyuna giren isim.
64'
GOL! Gaston Campi takımını öne geçiren golü atıyor.
64'
Golün asistini yapan isim Joao Pereira.
63'
Trabzonspor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Lewis Baker.
63'
Trabzonspor takımından Lewis Baker Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
62'
Gaziantep FK takımında Junior Morais hakem Fırat Aydınus tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
61'
Junior Morais - Abdülkadir Ömür mücadelesinde hakem, Gaziantep FK yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Trabzonspor lehine faul kararı veriyor.
60'
Anthony Nwakaeme rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
59'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Marlon Rodrigues ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
58'
Sol çaprazdan Caleb Ekuban ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
56'
Sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan Joao Pereira ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
56'
Sol çaprazdan Marlon Rodrigues ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
55'
Gaziantep FK takımından Oğuz Ceylan sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
55'
Penaltı!. Hakem, Alexandru Maxim tarafından ceza sahası içinde sağ çaprazda topa elle müdahale edildiğini işaret ediyor.
55'
Trabzonspor, Erce Kardeşler ile serbest vuruş kullanacak.
54'
Gaziantep FK, Güray Vural ile köşe vuruşu kullanıyor.
54'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Güray Vural ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
54'
Lewis Baker, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Jefferson Nogueira tarafından faulle durduruluyor.
54'
Trabzonspor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Lewis Baker.
53'
Gaziantep FK takımından Junior Morais sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
51'
Junior Morais, taç çizgisine yakın bir noktada Abdülkadir Ömür tarafından faule maruz kalıyor.
51'
Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Gaziantep FK adına Günay Güvenç kullanacak.
50'
Alexandru Maxim ile Lewis Baker arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Alexandru Maxim. Yarı alanın ortalarından Trabzonspor takımı oyuna başlayacak.
50'
Gaziantep FK takımında Alexandru Maxim hakem Fırat Aydınus tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
50'
Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Trabzonspor adına Joao Pereira kullanacak.
50'
Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Sağ taç çizgisine yakın bir bölgede ofsayta düşen oyuncu Benik Afobe
50'
Gaziantep FK takımı Güray Vural ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazında Güray Vural tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
49'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Oğuz Ceylan ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
48'
Lewis Baker ile Trabzonspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
48'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Lewis Baker ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
48'
Joao Pereira – Andre Sousa mücadelesinde hakem, taç çizgisine yakın bir noktada Gaziantep FK lehine faul kararı veriyor.
48'
Gaziantep FK takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Andre Sousa geçiyor.
47'
Junior Morais rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
46'
Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
45'
Lewis Baker ile Trabzonspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
45'
Trabzonspor takımından Lewis Baker sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
45'
Trabzonspor takımında Lewis Baker faul yapıyor. Korner bayrağına yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Alexandru Maxim.
45'
Gaziantep FK takımında, korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Güray Vural.
45'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Güray Vural ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
45'
Alexandru Maxim ile Gaziantep FK takımı köşe vuruşu kullanacak.
45'
Gaziantep FK takımından Alexandru Maxim sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
45'
Junior Morais, rakip yarı alanın ilk metrelerinde orta yuvarlağa yakın bir noktadan vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
45'
Trabzonspor takımından Abdülkadir Ömür sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
45'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Marlon Rodrigues ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
45'
Gaziantep FK takımında Oğuz Ceylan, sarı kart görüyor.
45'
Maçın ilk yarısı 0-0 sonuçlanıyor
44'
Anthony Nwakaeme, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Oğuz Ceylan tarafından faulle durduruluyor.
44'
Trabzonspor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Lewis Baker.
44'
Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Marlon Rodrigues ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
43'
Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Caleb Ekuban, Güray Vural tarafından faule maruz kalıyor.
43'
Trabzonspor takımında, sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Lewis Baker.
43'
Rakip yarı alanın ortalarında Benik Afobe topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.
42'
Güray Vural rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
41'
Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Caleb Ekuban ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
40'
Benik Afobe rakip yarı alanın ortalarında topla buluşuyor ancak öncesinde yardımcı hakem ofsaytı işaret ediyor.
39'
Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Joao Pereira, Junior Morais tarafından faulle durduruluyor.
39'
Trabzonspor takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Hüseyin Türkmen geçiyor.
38'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Oğuz Ceylan ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
38'
Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Alexandru Maxim ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
34'
Papy Djilobodji rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
32'
Gaziantep FK takımından Oğuz Ceylan sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
31'
Jefferson Nogueira - Joao Pereira mücadelesinde hakem, Gaziantep FK yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Trabzonspor lehine faul kararı veriyor.
31'
Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Trabzonspor adına Hüseyin Türkmen kullanacak.
30'
Trabzonspor takımında Flavio Da Silva faul yapıyor. Orta saha çizgisine yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Junior Morais.
30'
Gaziantep FK takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Jefferson Nogueira geçiyor.
29'
Papy Djilobodji rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
27'
Trabzonspor takımında oyuncu değişikliği; Edgar Ie oyundan çıkarken Gaston Campi oyuna giren isim.
26'
Ceza sahası içinde topla buluşan Oğuz Ceylan, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, kaleci Erce Kardeşler kurtarıyor.
22'
Ceza sahası içinde topla buluşan Andre Ribeiro, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
21'
Ceza sahası içinde topla buluşan Caleb Ekuban, sol çaprazdan kaleye şut çekiyor, kaleci Günay Güvenç kurtarıyor.
21'
Lewis Baker ile Trabzonspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
18'
Trabzonspor, Lewis Baker ile köşe vuruşu kullanıyor.
18'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Lewis Baker ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
17'
Trabzonspor takımından Marlon Rodrigues sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
16'
Alexandru Maxim ile Hüseyin Türkmen arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Alexandru Maxim.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Trabzonspor takımı oyuna başlayacak.
16'
Trabzonspor, Flavio Da Silva ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
15'
Gaziantep FK takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Andre Sousa tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
13'
Papy Djilobodji ile Benik Afobe arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Papy Djilobodji.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Trabzonspor takımı oyuna başlayacak.
13'
Orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Trabzonspor adına Lewis Baker kullanacak.
12'
Sağ çaprazdan Oğuz Ceylan ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
11'
Marlon Rodrigues rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
10'
Gaziantep FK takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Muhammet Demir çıkıyor ve yerine Andre Ribeiro oyuna giriyor.
8'
Anthony Nwakaeme, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
6'
Andre Sousa ile Flavio Da Silva arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Andre Sousa.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Trabzonspor takımı oyuna başlayacak.
6'
Trabzonspor takımının orta yuvarlağa yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Anthony Nwakaeme geçiyor.
4'
Güray Vural ile Gaziantep FK takımı köşe vuruşu kullanacak.
4'
Gaziantep FK takımından Güray Vural sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
4'
Sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden Jefferson Nogueira ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
3'
Alin Tosca, altıpas üzerinde Benik Afobe tarafından faule maruz kalıyor.
3'
Gaziantep FK takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Günay Güvenç geçiyor.
3'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Andre Sousa ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
2'
Papy Djilobodji, taç çizgisine yakın bir noktada Benik Afobe tarafından faule maruz kalıyor.
2'
Gaziantep FK, Papy Djilobodji ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
1'
Hakemin düdüğüyle maç başlıyor.
1'
Ceza sahası içinde topla buluşan Caleb Ekuban, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, kaleci Günay Güvenç kurtarıyor.
Takım kadroları açıklandı.
Kalyon Stadyumu Stadyumunda oynanacak olan GAZİANTEP FK - TRABZONSPOR A.Ş. maçını FIRAT AYDINUS yönetecek. Maçın başlama saati 20:00
TRABZONSPOR A.Ş.
16
Erce Kardeşler
47
Joao Pereıra
4
Hüseyin Türkmen
32
Edgar Ie
3
Marlon
8
Lewıs Baker
24
Flavıo
10
Abdülkadir Ömür
9
Nnaduzor Nwakaeme
18
Caleb Ekuban
79
Benık Afobe
59
Arda Akbulut
99
Serkan Asan
22
Gaston Campı
38
Ahmet Canbaz
7
Yusuf Sarı
19
Safa Kınalı
17
Foussenı Dıabate
45
Bilal Başacıkoğlu
28
Salih Kavrazlı
39
Atakan Gündüz
TEKNİK DİREKTÖR