F-TAV ANTALYASPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR CANLI ANLATIM

Site İçi Arama


F-TAV ANTALYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
Canlı Skor - Maç Anlatımı - Canlı İzle

1 - 0
F-TAV ANTALYASPOR
25
Ruud Boffın
77
Bünyamin Balcı
89
Veysel Sarı
6
Eren Albayrak
13
Fedor Kudrıashov
8
Nuri Şahin
16
Fredy
88
Hakan Özmert
12
Paul Mukaıru
23
Amılton
18
Adıs Jahovıc
35
Ferhat Kaplan
2
Ersan Adem Gülüm
4
Naldo
19
Ufuk Akyol
9
Sıdney Sam
10
Lukas Podolskı
28
Omar İmeri
41
Gökdeniz Bayrakdar
11
Dever Orgıll
22
Harun Alpsoy
TEKNİK DİREKTÖR
M.S
F-TAV ANTALYASPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR karşılaşması hakemin son düdüğü çalması ile birlikte maç ev sahibi takımın galibiyeti ile sonuçlandı.
90'
Fraport TAV Antalyaspor takımında Fredy yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede topu eliyle kontrol ediyor.
90'
Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Hugo Rodallega kullanacak.
90'
Hugo Rodallega, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
90'
Fedor Kudryashov ile Hugo Rodallega arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Fedor Kudryashov.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Yukatel Denizlispor takımı oyuna başlayacak.
90'
Yukatel Denizlispor takımının orta yuvarlağa yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Angelo Sagal geçiyor.
90'
Yukatel Denizlispor takımında Oğuz Yılmaz orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde faul yapıyor.
90'
Yukatel Denizlispor takımında Oğuz Yılmaz, sarı kart görüyor.
90'
Fraport TAV Antalyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Amilton çıkıyor ve yerine Sidney Sam oyuna giriyor.
90'
Fraport TAV Antalyaspor, Eren Albayrak ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
90'
Hakem, maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; Fraport TAV Antalyaspor: 1 - Yukatel Denizlispor: 0
88'
Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Ismail Aissati kullanacak.
88'
Yukatel Denizlispor takımından Ismail Aissati Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
88'
Recep Niyaz ile Yukatel Denizlispor takımı köşe vuruşu kullanacak.
88'
Yukatel Denizlispor takımından Recep Niyaz sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
87'
Fraport TAV Antalyaspor takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Fredy geçiyor.
87'
Hugo Rodallega, Fredy tarafından faulle durduruluyor. Yukatel Denizlispor, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.
86'
Orta saha çizgisine yakın bir noktada Fredy, Marvin Bakalorz tarafından faule maruz kalıyor.
85'
Veysel Sarı, Muris Mesanovic tarafından faulle durdurulduğu için Fraport TAV Antalyaspor orta yuvarlakta serbest vuruş kullanacak.
85'
Orta yuvarlakta kazanılan serbest vuruşu Fraport TAV Antalyaspor adına Veysel Sarı kullanacak.
84'
Recep Niyaz, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Ufuk Akyol tarafından faule maruz kalıyor.
84'
Yukatel Denizlispor takımında, sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Oğuz Yılmaz.
83'
Fredy, rakip yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden şut çekiyor, kaleci Costel Pantilimon kurtarıyor.
82'
Tiago Lopes, Dever Orgill tarafından faulle durduruluyor. Yukatel Denizlispor, taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
82'
Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Oğuz Yılmaz kullanacak.
81'
Fraport TAV Antalyaspor, Lukas Podolski ile köşe vuruşu kullanıyor.
81'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Lukas Podolski ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
80'
Amilton, Mustafa Yumlu tarafından faulle durduruluyor. Fraport TAV Antalyaspor, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
80'
Yukatel Denizlispor takımında Mustafa Yumlu, sarı kart görüyor.
80'
Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Fraport TAV Antalyaspor adına Lukas Podolski kullanacak.
80'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Lukas Podolski Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
80'
Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Veysel Sarı ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
79'
Ufuk Akyol rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
79'
Yukatel Denizlispor, Ismail Aissati ile köşe vuruşu kullanıyor.
78'
Fraport TAV Antalyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Nuri Şahin çıkıyor ve yerine Ufuk Akyol oyuna giriyor.
78'
Yukatel Denizlispor takımında oyuncu değişikliği; Radoslaw Murawski oyundan çıkarken Muris Mesanovic oyuna giren isim.
78'
Fraport TAV Antalyaspor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Fredy.
78'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Fredy Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
77'
Nuri Şahin ile Marvin Bakalorz arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Nuri Şahin. Yarı alanın ortalarından Yukatel Denizlispor takımı oyuna başlayacak.
77'
Yukatel Denizlispor takımının yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Ismail Aissati geçiyor.
77'
Yukatel Denizlispor takımından Ismail Aissati Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
77'
Yukatel Denizlispor takımında Zakarya Bergdich faul yapıyor. Yukatel Denizlispor yarı alanının ortalarında kaleye uzak mesafede faul yapılan oyuncu Lukas Podolski.
76'
Fraport TAV Antalyaspor takımında Fredy orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde faul yapıyor.
76'
Yukatel Denizlispor takımında, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Zakarya Bergdich.
73'
Oğuz Yılmaz, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Gökdeniz Bayrakdar tarafından faulle durduruluyor.
73'
Yukatel Denizlispor takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Oğuz Yılmaz kullanacak.
71'
Marvin Bakalorz, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Fredy tarafından faule maruz kalıyor.
71'
Yukatel Denizlispor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Mustafa Yumlu.
69'
Yukatel Denizlispor takımında oyuncu değişikliği; Fabiano Leismann oyundan çıkarken Marvin Bakalorz oyuna giren isim.
69'
Nuri Şahin ile Fraport TAV Antalyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
69'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Nuri Şahin sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
68'
Dever Orgill ceza sahası içinde sağ çaprazdan şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.
67'
Fraport TAV Antalyaspor takımında oyuncu değişikliği; Adis Jahovic oyundan çıkarken Dever Orgill oyuna giren isim.
67'
Tiago Lopes, Nuri Şahin tarafından faulle durdurulduğu için Yukatel Denizlispor ceza sahasının çaprazından serbest vuruş kullanacak.
67'
Yukatel Denizlispor, Oğuz Yılmaz ile ceza sahasının çaprazından serbest vuruş kullanacak.
66'
Fraport TAV Antalyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Hakan Özmert çıkıyor ve yerine Gökdeniz Bayrakdar oyuna giriyor.
62'
Angelo Sagal, rakip yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden şut çekiyor, kaleci Ruud Boffin kurtarıyor.
61'
Orta saha çizgisine yakın bir noktada Hugo Rodallega, Fedor Kudryashov tarafından faule maruz kalıyor.
61'
Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Ismail Aissati kullanacak.
58'
Fraport TAV Antalyaspor, Nuri Şahin ile köşe vuruşu kullanıyor.
58'
Fraport TAV Antalyaspor takımı bu dakikada gole çok yaklaşıyor. Kale ağzından Fedor Kudryashov tarafından çekilen şut defans tarafından engelleniyor.
58'
GOL! Veysel Sarı takımını öne geçiren golü atıyor.
57'
Lukas Podolski önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktada topla buluşan Lukas Podolski tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
56'
Nuri Şahin ile Fraport TAV Antalyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
56'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Nuri Şahin sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
55'
Fraport TAV Antalyaspor, Hakan Özmert ile köşe vuruşu kullanıyor.
55'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Hakan Özmert ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
53'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Eren Albayrak sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
53'
Yukatel Denizlispor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sağ çaprazından Hugo Rodallega tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
51'
Hugo Rodallega ile Fedor Kudryashov arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Hugo Rodallega. Taç çizgisine yakın bir bölgede Fraport TAV Antalyaspor takımı oyuna başlayacak.
51'
Fraport TAV Antalyaspor, Ruud Boffin ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
50'
Sol çaprazdan Ismail Aissati ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
49'
Fraport TAV Antalyaspor takımında, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Nuri Şahin.
48'
Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Ismail Aissati – Adis Jahovic mücadelesinde hakem Halis Özkahya, Fraport TAV Antalyaspor lehine faul kararı veriyor.
47'
Yukatel Denizlispor, Costel Pantilimon ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.
46'
Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
46'
Fraport TAV Antalyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Paul Mukairu çıkıyor ve yerine Lukas Podolski oyuna giriyor.
46'
Adis Jahovic ile Oğuz Yılmaz arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Adis Jahovic. Yarı alanın ortalarından Yukatel Denizlispor takımı oyuna başlayacak.
45'
Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Rakip ceza sahasında ofsayta düşen oyuncu Amilton
45'
Rakip ceza sahası önünden Paul Mukairu ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
45'
Eren Albayrak, taç çizgisine yakın bir yerde Radoslaw Murawski tarafından faulle durduruluyor.
45'
Fraport TAV Antalyaspor, Hakan Özmert ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
45'
Sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan Hakan Özmert ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
45'
Maçın ilk yarısı 0-0 sonuçlanıyor
44'
Yukatel Denizlispor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sağ çaprazından Angelo Sagal tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
42'
Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Fredy ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
42'
Nuri Şahin, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Costel Pantilimon kurtarıyor.
40'
Mustafa Yumlu, orta yuvarlakta Fedor Kudryashov tarafından faule maruz kalıyor.
40'
Yukatel Denizlispor, Radoslaw Murawski ile orta yuvarlaktan serbest vuruş kullanacak.
37'
Yukatel Denizlispor, Ismail Aissati ile köşe vuruşu kullanıyor.
37'
Yukatel Denizlispor takımından Ismail Aissati sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
36'
Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Mustafa Yumlu kullanacak.
36'
Orta saha çizgisine yakın bir noktada Fabiano Leismann, Adis Jahovic tarafından faule maruz kalıyor.
36'
Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Fabiano Leismann kullanacak.
35'
Bünyamin Balcı altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
35'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Amilton tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.
35'
Mustafa Yumlu, Amilton tarafından faulle durduruluyor. Yukatel Denizlispor, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.
33'
Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Amilton ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
29'
Recep Niyaz, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden kaleye şut çekiyor, kaleci Ruud Boffin kurtarıyor.
28'
Sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında topla buluşan Amilton ofsayta yakalanıyor.
27'
Ceza sahasının çaprazında Fredy, Tiago Lopes tarafından faule maruz kalıyor.
27'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Tiago Lopes ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
27'
Fraport TAV Antalyaspor takımının ceza sahasının çaprazından kazandığı serbest vuruş için topun başına Ruud Boffin geçiyor.
25'
Yukatel Denizlispor takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Ismail Aissati.
23'
Nuri Şahin ile Hugo Rodallega arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Nuri Şahin. Taç çizgisine yakın bir bölgede Yukatel Denizlispor takımı oyuna başlayacak.
19'
Hakan Özmert ile Fraport TAV Antalyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
19'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Amilton sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
19'
Sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan Eren Albayrak ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
16'
Yukatel Denizlispor takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Radoslaw Murawski.
16'
Recep Niyaz, Hakan Özmert tarafından faulle durduruluyor. Yukatel Denizlispor, orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
15'
Sol köşe bayrağına yakın bir bölgede Amilton için ofsayt bayrağı kalkıyor.
11'
Amilton ile Tiago Lopes arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Amilton. Taç çizgisine yakın bir bölgede Yukatel Denizlispor takımı oyuna başlayacak.
11'
Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Yukatel Denizlispor adına Oğuz Yılmaz kullanacak.
10'
Sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında topla buluşan Zakarya Bergdich için ofsayt bayrağı kalkıyor.
9'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Zakarya Bergdich ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
8'
Sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden Adis Jahovic ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
8'
Ceza sahası içinde topla buluşan Fredy, altıpas üzerinden kaleye şut çekiyor, kaleci Costel Pantilimon kurtarıyor.
8'
Fraport TAV Antalyaspor, Nuri Şahin ile köşe vuruşu kullanıyor.
8'
Fraport TAV Antalyaspor takımından Nuri Şahin sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
7'
Radoslaw Murawski, orta yuvarlakta Amilton tarafından faule maruz kalıyor.
7'
Yukatel Denizlispor, Mustafa Yumlu ile orta yuvarlaktan serbest vuruş kullanacak.
4'
Amilton ile Tiago Lopes arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Amilton. Taç çizgisine yakın bir bölgede Yukatel Denizlispor takımı oyuna başlayacak.
4'
Yukatel Denizlispor takımında, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Tiago Lopes.
3'
Sol kanatta rakip ceza sahasının dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktada bulunan Amilton için ofsayt bayrağı kalkıyor.
2'
Recep Niyaz ile Hakan Özmert arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Recep Niyaz.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Fraport TAV Antalyaspor takımı oyuna başlayacak.
2'
Fraport TAV Antalyaspor, Veysel Sarı ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
1'
Hakemin düdüğüyle maç başlıyor.
Takım kadroları açıklandı.
Antalya Stadyumu Stadyumunda oynanacak olan F-TAV ANTALYASPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR maçını HALİS ÖZKAHYA yönetecek. Maçın başlama saati 20:00
YUKATEL DENİZLİSPOR
29
Pantılımon
2
Tiago Lopes
15
Oğuz Yılmaz
22
Mustafa Yumlu
91
Fabiano
21
Zakarya Bergdıch
8
Radoslaw Murawskı
10
Ismail Aissati
20
Recep Niyaz
28
Angelo Sagal
7
Hugo Rodallega
19
Cenk Gönen
76
Özer Özdemir
4
Neven Subotıc
23
Sakıb Aytaç
60
Özgür Çek
6
Marvin Bakalorz
94
Eren Kıryolcu
88
Alihan Kalkan
11
Muris Mesanovic
16
Asım Aksungur
TEKNİK DİREKTÖR