ATAKAŞ HATAYSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK CANLI ANLATIM

Site İçi Arama


ATAKAŞ HATAYSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
Canlı Skor - Maç Anlatımı - Canlı İzle

2 - 0
ATAKAŞ HATAYSPOR
1
Munır
90
Strahıl Popov
14
Pablo Santos
55
Yusuf Abdioğlu
16
Mesut Çaytemel
5
Isaac Sackey
8
RAYANE AABID
11
Gökhan Karadeniz
88
Ruben Riberıo
10
Selim Ilgaz
92
Mame Dıouf
34
Akın Alkan
4
Soner Örnek
2
Burak Can Çamoğlu
3
Alexandros Katranıs
23
Abdurrahman Canlı
28
Adama Traore
7
Helder Barbosa
27
Idır Qualı
20
Mirkan Aydın
61
Muhammet Mahmut Emir
TEKNİK DİREKTÖR
M.S
ATAKAŞ HATAYSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK karşılaşması hakemin son düdüğü çalması ile birlikte maç ev sahibi takımın galibiyeti ile sonuçlandı.
90'
Atakaş Hatayspor takımında oyuncu değişikliği; Rayane Aabid oyundan çıkarken Soner Örnek oyuna giren isim.
90'
Medipol Başakşehir takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim İrfan Can Kahveci.
90'
Sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan İrfan Can Kahveci ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90'
GOL! Atakaş Hatayspor, Helder Barbosa ile ceza sahası dışında sağ çaprazdan bulduğu gol ile farkı ikiye çıkartıyor.
90'
Adama Traore, gol pasını veren isim.
90'
Atakaş Hatayspor takımı Helder Barbosa ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazında Helder Barbosa tarafından çekilen şut auta gidiyor.
90'
Demba Ba - Pablo Santos mücadelesinde hakem, ceza sahasının dışında bir noktada Atakaş Hatayspor lehine faul kararı veriyor.
90'
Atakaş Hatayspor takımında,ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Munir Mohamedi.
90'
Karşılaşma sona eriyor. Maçın sonucu: Atakaş Hatayspor: 2 - Medipol Başakşehir: 0
89'
Atakaş Hatayspor takımında Ruben Ribeiro faul yapıyor. Taç çizgisine yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Rafael Da Silva.
89'
Atakaş Hatayspor takımında Ruben Ribeiro, sarı kart görüyor.
87'
Medipol Başakşehir takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Junior Caiçara çıkıyor ve yerine Rafael Da Silva oyuna giriyor.
83'
Medipol Başakşehir, Edin Visca ile köşe vuruşu kullanıyor.
83'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Edin Visca ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
83'
Medipol Başakşehir takımından Edin Visca sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
82'
Cemali Sertel rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
82'
Mirkan Aydın önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Mirkan Aydın tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
79'
Atakaş Hatayspor takımı Ruben Ribeiro ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında Ruben Ribeiro tarafından çekilen şut auta gidiyor.
77'
Mirkan Aydın, orta yuvarlakta İrfan Can Kahveci tarafından faule maruz kalıyor.
77'
Atakaş Hatayspor takımında, orta yuvarlakta kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Rayane Aabid.
77'
Bu dakikada Medipol Başakşehir takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sağ çaprazından çekilen şut direğin az farkla uzağından auta gidiyor. Şutu çeken isim Enzo Crivelli
77'
Medipol Başakşehir takımında oyuncu değişikliği; Enzo Crivelli oyundan çıkarken Enes Karakuş oyuna giren isim.
76'
Korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Edin Visca kullanacak.
76'
Ceza sahası içinde topla buluşan Demba Ba, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor,savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
76'
Medipol Başakşehir, Edin Visca ile köşe vuruşu kullanıyor.
76'
Medipol Başakşehir takımından Edin Visca sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
76'
Medipol Başakşehir takımından Junior Caiçara sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
75'
Medipol Başakşehir takımından Alexandu Epureanu Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
75'
Ruben Ribeiro – Junior Caiçara mücadelesinde hakem, korner bayrağına yakın bir noktada Medipol Başakşehir lehine faul kararı veriyor.
73'
Atakaş Hatayspor takımında oyuncu değişikliği; Selim Ilgaz oyundan çıkarken Helder Barbosa oyuna giren isim.
72'
Medipol Başakşehir takımında oyuncu değişikliği; Mahmut Tekdemir oyundan çıkarken Berkay Özcan oyuna giren isim.
71'
Medipol Başakşehir takımından Hasan Ali Kaldırım sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
71'
Bu dakikada Medipol Başakşehir takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Alexandu Epureanu
71'
Medipol Başakşehir takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Hasan Ali Kaldırım çıkıyor ve yerine Cemali Sertel oyuna giriyor.
68'
Medipol Başakşehir takımından Hasan Ali Kaldırım sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
67'
Mirkan Aydın, Martin Skrtel tarafından faulle durduruluyor. Atakaş Hatayspor, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
67'
Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Rakip ceza sahasında ofsayta düşen oyuncu Isaac Sackey
67'
Atakaş Hatayspor takımında, sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Selim Ilgaz.
66'
Atakaş Hatayspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Mame Diouf çıkıyor ve yerine Adama Traore oyuna giriyor.
66'
Atakaş Hatayspor takımında oyuncu değişikliği; Gökhan Karadeniz oyundan çıkarken Mirkan Aydın oyuna giren isim.
65'
Mame Diouf ile Mahmut Tekdemir arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Mame Diouf. Yarı alanın ortalarından Medipol Başakşehir takımı oyuna başlayacak.
65'
Medipol Başakşehir takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Mahmut Tekdemir kullanacak.
65'
Medipol Başakşehir takımından Hasan Ali Kaldırım sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
64'
Medipol Başakşehir takımından Alexandu Epureanu Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
63'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Kerim Frei ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
63'
Atakaş Hatayspor takımından Rayane Aabid rakip ceza sahası önünden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
62'
Demba Ba, Gökhan Karadeniz tarafından faulle durdurulduğu için Medipol Başakşehir serbest vuruş kullanacak.
62'
Medipol Başakşehir takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Mahmut Tekdemir.
62'
Medipol Başakşehir takımından Junior Caiçara sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
61'
Selim Ilgaz ile Hasan Ali Kaldırım arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Selim Ilgaz. Taç çizgisine yakın bir bölgede Medipol Başakşehir takımı oyuna başlayacak.
61'
Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Hasan Ali Kaldırım kullanacak.
60'
Ceza sahası içinde topla buluşan Gökhan Karadeniz, sol çaprazdan kaleye şut çekiyor, kaleci Mert Günok kurtarıyor.
59'
Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Mahmut Tekdemir – Ruben Ribeiro mücadelesinde hakem Mete Kalkavan, Atakaş Hatayspor lehine faul kararı veriyor.
59'
Atakaş Hatayspor, Mesut Çaytemel ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
58'
Mame Diouf ile Martin Skrtel arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Mame Diouf. Ceza sahası sol çağrazından Medipol Başakşehir takımı oyuna başlayacak.
58'
Ceza sahasının çaprazında kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Martin Skrtel kullanacak.
57'
Edin Visca, rakip yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden şut çekiyor, kaleci Munir Mohamedi kurtarıyor.
56'
Atakaş Hatayspor takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Mesut Çaytemel geçiyor.
56'
Kerim Frei, Strahil Popov tarafından faulle durduruluyor. Medipol Başakşehir, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
56'
Medipol Başakşehir takımında, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Hasan Ali Kaldırım.
54'
Medipol Başakşehir takımından Hasan Ali Kaldırım sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
54'
Mame Diouf, orta saha çizgisine yakın bir noktada Martin Skrtel tarafından faule maruz kalıyor.
54'
Medipol Başakşehir takımında Martin Skrtel, sarı kart görüyor.
53'
Medipol Başakşehir takımından İrfan Can Kahveci ceza sahası içinde sağ çaprazdan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
52'
Yusuf Abdioğlu - Mahmut Tekdemir mücadelesinde hakem, Atakaş Hatayspor yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Medipol Başakşehir lehine faul kararı veriyor.
52'
Medipol Başakşehir takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına İrfan Can Kahveci kullanacak.
52'
Medipol Başakşehir takımından İrfan Can Kahveci Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
51'
Atakaş Hatayspor takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Munir Mohamedi geçiyor.
50'
Ceza sahası içinde sağ çaprazda topla buluşan Gökhan Karadeniz, Mahmut Tekdemir tarafından faule maruz kalıyor.
49'
Ceza sahası içinde topla buluşan Demba Ba, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
47'
Medipol Başakşehir takımında Mahmut Tekdemir faul yapıyor. Taç çizgisine yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Ruben Ribeiro.
47'
Atakaş Hatayspor takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Mesut Çaytemel.
46'
Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
46'
Medipol Başakşehir takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Danijel Aleksic çıkıyor ve yerine Kerim Frei oyuna giriyor.
45'
Isaac Sackey, ceza sahası içinde sağ çaprazda Junior Caiçara tarafından faule maruz kalıyor.
45'
Atakaş Hatayspor takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Munir Mohamedi geçiyor.
45'
Hakem müsabakanın ilk yarısını bitiriyor
44'
Medipol Başakşehir, Alexandu Epureanu ile ceza sahasının çaprazından serbest vuruş kullanacak.
44'
Mame Diouf ile Junior Caiçara arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Mame Diouf. Taç çizgisine yakın bir bölgede Medipol Başakşehir takımı oyuna başlayacak.
44'
Medipol Başakşehir takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Martin Skrtel geçiyor.
43'
İrfan Can Kahveci, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden kaleye şut çekiyor, kaleci Munir Mohamedi kurtarıyor.
43'
Hasan Ali Kaldırım, ceza sahasının çaprazında Mame Diouf tarafından faulle durduruluyor.
41'
Sol çaprazdan İrfan Can Kahveci ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
39'
Medipol Başakşehir takımı Danijel Aleksic ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında Danijel Aleksic tarafından çekilen şut auta gidiyor.
36'
GOOOLL!! Selim Ilgaz takımını öne geçiren golü atıyor.
36'
Mame Diouf, gol pasını veren isim.
35'
Atakaş Hatayspor, Rayane Aabid ile köşe vuruşu kullanıyor.
35'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Rayane Aabid ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
34'
Atakaş Hatayspor takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Munir Mohamedi geçiyor.
33'
Ruben Ribeiro, taç çizgisine yakın bir noktada Junior Caiçara tarafından faule maruz kalıyor.
31'
Pablo Santos ile Demba Ba arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Pablo Santos. Yarı alanın ortalarından Medipol Başakşehir takımı oyuna başlayacak.
31'
Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Danijel Aleksic kullanacak.
30'
Atakaş Hatayspor, Ruben Ribeiro ile korner bayrağına yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
30'
Sol kanatta topla buluşan Ruben Ribeiro, ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Mert Günok kurtarıyor.
30'
Rayane Aabid rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
29'
Mame Diouf, korner bayrağına yakın bir noktada Junior Caiçara tarafından faule maruz kalıyor.
29'
Medipol Başakşehir takımında Junior Caiçara hakem Mete Kalkavan tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
28'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Strahil Popov ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
24'
Medipol Başakşehir takımından Hasan Ali Kaldırım sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
24'
Medipol Başakşehir, İrfan Can Kahveci ile köşe vuruşu kullanıyor.
24'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan İrfan Can Kahveci ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
23'
İrfan Can Kahveci ile Medipol Başakşehir takımı köşe vuruşu kullanacak.
23'
Bu dakikada Medipol Başakşehir takımı gole çok yaklaşıyor. Altı pas içerisinden Mahmut Tekdemir tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
21'
İrfan Can Kahveci ile Medipol Başakşehir takımı köşe vuruşu kullanacak.
21'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan İrfan Can Kahveci ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
20'
Rakip yarı alanın ortalarında Mame Diouf topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.
18'
Mame Diouf altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
17'
Enzo Crivelli altıpas üzerinden şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.
17'
Demba Ba altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
17'
Enzo Crivelli altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
16'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Junior Caiçara ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
16'
Danijel Aleksic önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktada topla buluşan Danijel Aleksic tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
15'
Atakaş Hatayspor takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Munir Mohamedi geçiyor.
14'
Medipol Başakşehir, Edin Visca ile köşe vuruşu kullanıyor.
14'
Ceza sahası içerisindeki Alexandu Epureanu – Yusuf Abdioğlu mücadelesinde hakem, Atakaş Hatayspor lehine faul kararı veriyor.
13'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Junior Caiçara ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
13'
İrfan Can Kahveci, Ruben Ribeiro tarafından faulle durduruluyor. Medipol Başakşehir, taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
13'
Medipol Başakşehir, İrfan Can Kahveci ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
13'
Medipol Başakşehir takımından İrfan Can Kahveci sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
13'
Medipol Başakşehir takımı Edin Visca ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Edin Visca tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
10'
Atakaş Hatayspor takımının yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Pablo Santos geçiyor.
10'
Atakaş Hatayspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Isaac Sackey tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
9'
Ruben Ribeiro, Junior Caiçara tarafından faulle durduruluyor. Atakaş Hatayspor, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
6'
Atakaş Hatayspor takımından Gökhan Karadeniz tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.
4'
Junior Caiçara ile Ruben Ribeiro arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Junior Caiçara.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Atakaş Hatayspor takımı oyuna başlayacak.
4'
Atakaş Hatayspor, Mesut Çaytemel ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
2'
Atakaş Hatayspor takımından Mesut Çaytemel sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
2'
Strahil Popov, rakip yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden şut çekiyor, kaleci Mert Günok kurtarıyor.
1'
Hakem, maçın ilk düdüğünü çalıyor ve maç başlıyor.
Takım kadroları açıklandı.
Kalyon Stadyumu Stadyumunda oynanacak olan ATAKAŞ HATAYSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK maçını METE KALKAVAN yönetecek. Maçın başlama saati 20:00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
34
Mert Günok
80
Junıor Caıcara
6
Alexandru Epureanu
37
Martın Skrtel
3
Hasan Ali Kaldırım
21
Mahmut Tekdemir
8
Danijel Aleksic
17
İrfan Can Kahveci
7
Edın Vısca
19
Demba Ba
27
Enzo Crıvellı
1
Volkan Babacan
4
Rafael
26
Carlos Ponck
88
Cemali Sertel
5
Mehmet Topal
10
Berkay Özcan
22
Fredrık Guldbrandsen
29
Kerim Frei
70
Mete Kaan Demir
89
Enes Karakuş
TEKNİK DİREKTÖR