HES İLAÇ AFYONSPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR CANLI ANLATIM

Site İçi Arama


HES İLAÇ AFYONSPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
Canlı Skor - Maç Anlatımı - Canlı İzle

1 - 1
M.S
HES İLAÇ AFYONSPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR karşılaşması hakemin son düdüğü çalması ile birlikte maç 1-1 berabere sonuçlandı.
90'
Hes İlaç Afyonspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Kaan Baysal çıkıyor ve yerine Berat Tosun oyuna giriyor.
88'
Eşin Group Nazilli Belediyespor takımında Emre Toptan hakem Sinan Özcan tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
83'
Eşin Group Nazilli Belediyespor takımında oyuncu değişikliği; Bilal Ceylan oyundan çıkarken Erdem Özcan oyuna giren isim.
83'
Eşin Group Nazilli Belediyespor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Anıl Arıcıoğlu çıkıyor ve yerine Doğukan Nelik oyuna giriyor.
77'
GOL! Hes İlaç Afyonspor takımı, Eren Tokat ile eşitliği sağlıyor.
68'
Eşin Group Nazilli Belediyespor takımında oyuncu değişikliği; Şükrü Kaan Kılıçaslan oyundan çıkarken Bertuğ Bayar oyuna giren isim.
68'
Eşin Group Nazilli Belediyespor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Berkay Aydoğmuş çıkıyor ve yerine Nurettin Çağlar oyuna giriyor.
64'
Hes İlaç Afyonspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. İlke Tankul çıkıyor ve yerine Ege Özkayımoğlu oyuna giriyor.
64'
Hes İlaç Afyonspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Yavuz Selim Tek çıkıyor ve yerine Atakan Üner oyuna giriyor.
64'
Hes İlaç Afyonspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Uygar Mert Zeybek çıkıyor ve yerine Muhammed Mustafa Özbay oyuna giriyor.
55'
Eşin Group Nazilli Belediyespor takımında Berkay Aydoğmuş, sarı kart görüyor.
55'
GOL! Berkay Aydoğmuş takımını öne geçiren golü atıyor.
46'
Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
45'
Hakem müsabakanın ilk yarısını bitiriyor
1'
Hakem, maçın ilk düdüğünü çalıyor ve maç başlıyor.
Takım kadroları açıklandı.
Zafer Stadı Stadyumunda oynanacak olan HES İLAÇ AFYONSPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR maçını SİNAN ÖZCAN yönetecek. Maçın başlama saati 14:00