ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - SOMASPOR CANLI ANLATIM

Site İçi Arama


ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
SOMASPOR
Canlı Skor - Maç Anlatımı - Canlı İzle

0 - 2
M.S
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - SOMASPOR karşılaşması hakemin son düdüğü çalması ile birlikte maç misafir takımın galibiyeti ile sonuçlandı.
84'
GOL! Can Muhammet Vural penaltı atışında topu ağlara gönderiyor.
82'
Kuzey Marmara Arnavutköy Bld. Gençlikspor takımında Volkan Kılıç hakem Sinan Özcan tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
70'
Somaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Yusuf Tursun çıkıyor ve yerine Berkay Ekici oyuna giriyor.
70'
Somaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Emrecan Bulut çıkıyor ve yerine Furkan Birdal oyuna giriyor.
70'
Somaspor takımında oyuncu değişikliği; Yusuf Türk oyundan çıkarken Can Muhammet Vural oyuna giren isim.
62'
Somaspor takımında Yusuf Tursun hakem Sinan Özcan tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
46'
Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
46'
Kuzey Marmara Arnavutköy Bld. Gençlikspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Melik Derin çıkıyor ve yerine Volkan Kılıç oyuna giriyor.
46'
Kuzey Marmara Arnavutköy Bld. Gençlikspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Mustafa Fettahoğlu çıkıyor ve yerine Mithat Yaşar oyuna giriyor.
46'
Kuzey Marmara Arnavutköy Bld. Gençlikspor takımında oyuncu değişikliği; Hakan Turan oyundan çıkarken Mustafa Acun oyuna giren isim.
45'
Somaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Kenan Fakılı çıkıyor ve yerine Mücahit Aslan oyuna giriyor.
45'
Maçın ilk yarısı 0-1 sonuçlanıyor
32'
Kuzey Marmara Arnavutköy Bld. Gençlikspor takımında Tolga Şahin, sarı kart görüyor.
32'
Somaspor takımında Emrecan Bulut, sarı kart görüyor.
24'
GOL! Yılmaz Ceylan takımını öne geçiren golü atıyor.
1'
Hakemin düdüğüyle maç başlıyor.
Takım kadroları açıklandı.
Bayrampaşa Çetin Emeç Stadyumunda oynanacak olan ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - SOMASPOR maçını SİNAN ÖZCAN yönetecek. Maçın başlama saati 14:00