MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GALATASARAY A.Ş. CANLI ANLATIM

Site İçi Arama


MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GALATASARAY A.Ş.
Canlı Skor - Maç Anlatımı - Canlı İzle

0 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
34
Mert Günok
80
Junıor Caıcara
6
Alexandru Epureanu
37
Martın Skrtel
3
Hasan Ali Kaldırım
21
Mahmut Tekdemir
8
Danijel Aleksic
10
Berkay Özcan
17
İrfan Can Kahveci
7
Edın Vısca
19
Demba Ba
1
Volkan Babacan
26
Carlos Ponck
63
Bolı Mbombo
88
Cemali Sertel
5
Mehmet Topal
22
Fredrık Guldbrandsen
29
Kerim Frei
70
Mete Kaan Demir
27
Enzo Crıvellı
97
Alican Özfesli
TEKNİK DİREKTÖR
M.S
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GALATASARAY A.Ş. karşılaşması hakemin son düdüğü çalması ile birlikte maç misafir takımın galibiyeti ile sonuçlandı.
90'
Fredrik Gulbrandsen rakip yarı alanın ortalarında topla buluşuyor ancak öncesinde yardımcı hakem ofsaytı işaret ediyor.
90'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Junior Caiçara ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Kerim Frei ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90'
Ceza sahası içinde topla buluşan Demba Ba, altıpas üzerinden kaleye şut çekiyor, kaleci Fatih Öztürk kurtarıyor.
90'
Medipol Başakşehir, İrfan Can Kahveci ile köşe vuruşu kullanıyor.
90'
Medipol Başakşehir takımından İrfan Can Kahveci sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
90'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan İrfan Can Kahveci ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90'
Danijel Aleksic – Younes Belhanda mücadelesinde hakem, taç çizgisine yakın bir noktada Galatasaray lehine faul kararı veriyor.
90'
Galatasaray takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Omar Elabdellaoui.
90'
Ceza sahası içinde topla buluşan Enzo Crivelli, altıpas üzerinden kaleye şut çekiyor, kaleci Fatih Öztürk kurtarıyor.
90'
Ceza sahası içinde topla buluşan Fredrik Gulbrandsen, penaltı noktası çevresinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
90'
Hakem, maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; Medipol Başakşehir: 0 - Galatasaray: 2
89'
Sağ taç çizgisine yakın bir bölgede Ryan Babel için ofsayt bayrağı kalkıyor.
88'
Korner bayrağına yakın bir noktada topla buluşan Mehmet Topal , Ömer Bayram tarafından faulle durduruluyor.
88'
Korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Martin Skrtel kullanacak.
87'
Younes Belhanda rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
87'
Mbaye Diagne tarafından çekilen şutu, kaleci kurtarıyor.
86'
Galatasaray takımında Taylan Antalyalı faul yapıyor. Galatasaray yarı alanının ortalarında kaleye uzak mesafede faul yapılan oyuncu Danijel Aleksic.
86'
Galatasaray takımında Taylan Antalyalı, sarı kart görüyor.
86'
Galatasaray takımında oyuncu değişikliği; Emre Kılınç oyundan çıkarken Ömer Bayram oyuna giren isim.
86'
Medipol Başakşehir takımında, ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Mehmet Topal.
85'
İrfan Can Kahveci ile Medipol Başakşehir takımı köşe vuruşu kullanacak.
85'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan İrfan Can Kahveci ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
85'
Bu dakikada Medipol Başakşehir takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Danijel Aleksic
85'
Medipol Başakşehir takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Alexandu Epureanu çıkıyor ve yerine Mehmet Topal oyuna giriyor.
84'
Danijel Aleksic rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.
83'
Ceza sahası içinde topla buluşan Kerim Frei, altıpas üzerinden kaleye şut çekiyor, kaleci Fatih Öztürk kurtarıyor.
83'
Ceza sahası içinde topla buluşan Ryan Babel, sol çaprazdan kaleye şut çekiyor, kaleci Mert Günok kurtarıyor.
82'
Emre Kılınç ile Galatasaray takımı köşe vuruşu kullanacak.
82'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Emre Kılınç ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
81'
Galatasaray takımı Mbaye Diagne ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazında Mbaye Diagne tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
81'
Medipol Başakşehir takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Edin Visca çıkıyor ve yerine Fredrik Gulbrandsen oyuna giriyor.
81'
Medipol Başakşehir takımında oyuncu değişikliği; Mahmut Tekdemir oyundan çıkarken Kerim Frei oyuna giren isim.
80'
Danijel Aleksic, Omar Elabdellaoui tarafından faulle durduruluyor. Medipol Başakşehir, taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
80'
Medipol Başakşehir takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Boli Bolingoli-Mbombo geçiyor.
80'
Medipol Başakşehir takımından Junior Caiçara sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
78'
Ceza sahası içinde topla buluşan Mbaye Diagne, altıpas üzerinden kaleye şut çekiyor, kaleci Mert Günok kurtarıyor.
78'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Edin Visca ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
76'
GOL! Galatasaray, Younes Belhanda ile ceza sahası dışında sağ çaprazdan bulduğu gol ile farkı ikiye çıkartıyor.
76'
Ryan Babel, gol pasını veren isim.
75'
Martin Skrtel, Mbaye Diagne tarafından faulle durduruluyor. Medipol Başakşehir, ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
75'
Rakip ceza sahasının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Mert Günok kullanacak.
74'
Galatasaray takımında Taylan Antalyalı faul yapıyor. Galatasaray yarı alanının ortalarında kaleye uzak mesafede faul yapılan oyuncu İrfan Can Kahveci.
74'
Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Alexandu Epureanu kullanacak.
72'
Galatasaray takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Radamel Falcao çıkıyor ve yerine Mbaye Diagne oyuna giriyor.
72'
Enzo Crivelli - Marcao mücadelesinde hakem, Medipol Başakşehir yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Galatasaray lehine faul kararı veriyor.
72'
Galatasaray takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Marcao.
71'
Galatasaray takımında oyuncu değişikliği; Arda Turan oyundan çıkarken Ryan Babel oyuna giren isim.
71'
Galatasaray takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Sofiane Feghouli çıkıyor ve yerine Oghenekaro Etebo oyuna giriyor.
70'
Medipol Başakşehir takımından Edin Visca sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
69'
Medipol Başakşehir takımında,ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Danijel Aleksic.
69'
Danijel Aleksic önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktada topla buluşan Danijel Aleksic tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
68'
Enzo Crivelli, Marcao tarafından faulle durdurulduğu için Medipol Başakşehir ceza sahasının hemen dışındaki bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
66'
Emre Kılınç, Demba Ba tarafından faulle durduruluyor. Galatasaray, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.
66'
Medipol Başakşehir takımında Demba Ba hakem Atilla Karaoğlan tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
66'
Galatasaray takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Taylan Antalyalı.
65'
Ceza sahası içinde sağ çaprazda topla buluşan Martin Linnes, Junior Caiçara tarafından faule maruz kalıyor.
65'
Galatasaray takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Fatih Öztürk geçiyor.
64'
Medipol Başakşehir takımından Edin Visca sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
63'
Medipol Başakşehir, Edin Visca ile köşe vuruşu kullanıyor.
63'
Medipol Başakşehir takımından Edin Visca sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
62'
İrfan Can Kahveci ile Radamel Falcao arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu İrfan Can Kahveci. Taç çizgisine yakın bir bölgede Galatasaray takımı oyuna başlayacak.
62'
Galatasaray takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Omar Elabdellaoui geçiyor.
62'
Galatasaray takımı Younes Belhanda ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Younes Belhanda tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
59'
Galatasaray takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Marcelo Saracchi çıkıyor ve yerine Martin Linnes oyuna giriyor.
56'
Orta saha çizgisine yakın bir noktada Demba Ba, Sofiane Feghouli tarafından faule maruz kalıyor.
56'
Medipol Başakşehir takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Alexandu Epureanu geçiyor.
55'
Marcao, ceza sahası içinde sağ çaprazda Edin Visca tarafından faule maruz kalıyor. Galatasaray maça serbest vuruş ile başlayacak.
55'
Galatasaray takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Fatih Öztürk.
54'
Emre Kılınç, orta yuvarlağa yakın bir noktada İrfan Can Kahveci tarafından faule maruz kalıyor.
54'
Galatasaray, Emre Kılınç ile orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
54'
Sofiane Feghouli tarafından çekilen şutu, kaleci kurtarıyor.
53'
Junior Caiçara ile Arda Turan arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Junior Caiçara. Taç çizgisine yakın bir bölgede Galatasaray takımı oyuna başlayacak.
53'
Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Galatasaray adına Marcelo Saracchi kullanacak.
53'
Danijel Aleksic tarafından çekilen şutu, kaleci kurtarıyor.
52'
Mahmut Tekdemir, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Younes Belhanda tarafından faulle durduruluyor.
52'
Medipol Başakşehir, Alexandu Epureanu ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.
51'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Junior Caiçara ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
50'
Medipol Başakşehir takımından Boli Bolingoli-Mbombo ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
49'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Edin Visca ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
48'
Ceza sahası içinde topla buluşan Danijel Aleksic, sol çaprazdan vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
47'
Demba Ba, orta yuvarlağa yakın bir noktada Taylan Antalyalı tarafından faule maruz kalıyor.
47'
Medipol Başakşehir, Alexandu Epureanu ile orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
46'
Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
46'
Medipol Başakşehir takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Hasan Ali Kaldırım çıkıyor ve yerine Boli Bolingoli-Mbombo oyuna giriyor.
46'
Medipol Başakşehir takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Berkay Özcan çıkıyor ve yerine Enzo Crivelli oyuna giriyor.
45'
Galatasaray takımında Marcao orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde faul yapıyor.
45'
Medipol Başakşehir takımında Mahmut Tekdemir, sarı kart görüyor.
45'
Medipol Başakşehir, Edin Visca ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
45'
Sağ kanatta rakip yarı alanın ilk metrelerinde taç çizgisine yakın bir noktadan Edin Visca ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
45'
Maçın ilk yarısı 0-1 sonuçlanıyor
43'
Ofsayt. Berkay Özcan ceza sahası sol çaprazında ofsayt durumunda olduğundan hakem oyunu durduruyor.
42'
Galatasaray takımında Omar Elabdellaoui faul yapıyor. Taç çizgisine yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Hasan Ali Kaldırım.
42'
Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Hasan Ali Kaldırım kullanacak.
41'
Sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden Omar Elabdellaoui ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
39'
Alexandu Epureanu - Radamel Falcao mücadelesinde hakem, orta yuvarlağa yakın bir noktada Radamel Falcao lehine faul kararı veriyor.
39'
Medipol Başakşehir takımında Alexandu Epureanu, sarı kart görüyor.
39'
Orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Galatasaray adına Marcao kullanacak.
37'
Arda Turan – Edin Visca mücadelesinde hakem, korner bayrağına yakın bir noktada Medipol Başakşehir lehine faul kararı veriyor.
37'
Korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Mert Günok kullanacak.
35'
Younes Belhanda ile Galatasaray takımı köşe vuruşu kullanacak.
35'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Younes Belhanda ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
35'
Galatasaray takımında Arda Turan faul yapıyor. Korner bayrağına yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Junior Caiçara.
35'
Korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Junior Caiçara kullanacak.
33'
İrfan Can Kahveci ile Marcao arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu İrfan Can Kahveci.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Galatasaray takımı oyuna başlayacak.
33'
Orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Galatasaray adına Marcelo Saracchi kullanacak.
33'
Ceza sahası yan çizgisine yakın bir noktada Junior Caiçara, Arda Turan tarafından faule maruz kalıyor.
33'
Sağ kanatta ceza sahasının hemen dışında kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Mert Günok kullanacak.
32'
Berkay Özcan tarafından çekilen şutu, kaleci kurtarıyor.
32'
Mahmut Tekdemir ile Arda Turan arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Mahmut Tekdemir. Yarı alanın ortalarından Galatasaray takımı oyuna başlayacak.
32'
Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Galatasaray adına Marcao kullanacak.
30'
Galatasaray takımından Sofiane Feghouli sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
29'
Galatasaray takımından Omar Elabdellaoui sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
28'
Bu dakikada Medipol Başakşehir takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.Şutu çeken isim Hasan Ali Kaldırım
23'
İrfan Can Kahveci, Marcao tarafından faulle durduruluyor. Medipol Başakşehir, taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
23'
Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Junior Caiçara kullanacak.
22'
Galatasaray, Marcelo Saracchi ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.
22'
Demba Ba altıpas üzerinden şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.
21'
Sol köşe bayrağına yakın bir bölgede Arda Turan için ofsayt bayrağı kalkıyor.
21'
Marcao, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Demba Ba tarafından faule maruz kalıyor.
19'
Korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Galatasaray adına Younes Belhanda kullanacak.
18'
Emre Kılınç, Junior Caiçara tarafından faulle durdurulduğu için Galatasaray korner bayrağına yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
14'
GOOOLL!! Radamel Falcao penaltıdan attığı golle takımını öne geçiriyor.
11'
Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Galatasaray adına Younes Belhanda kullanacak.
11'
Hakem , Demba Ba tarafından ceza sahası içinde sağ çaprazda topa elle müdahale edildiğini işaret ediyor, Galatasaray oyuna endirekt serbest vuruş ile başlayacak.
10'
Galatasaray takımından Sofiane Feghouli ceza sahası içinde sağ çaprazdan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
10'
Hakem, İrfan Can Kahveci tarafından yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede topa elle müdahale edildiğini işaret ediyor.
8'
Edin Visca ile Medipol Başakşehir takımı köşe vuruşu kullanacak.
8'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Edin Visca ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
6'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Emre Kılınç ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
2'
Galatasaray, Marcao ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.
1'
İlk düdük çalıyor ve maç başlıyor.
1'
Taylan Antalyalı, Demba Ba tarafından faulle durdurulduğu için Galatasaray yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.
Takım kadroları açıklandı.
Başakşehir Fatih Terim Stadyumunda oynanacak olan MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GALATASARAY A.Ş. maçını ATİLLA KARAOĞLAN yönetecek. Maçın başlama saati 19:00
GALATASARAY A.Ş.
99
Fatih Öztürk
3
Omar Elabdellaouı
27
Chrıstıan Luyındama
45
MARCAO
36
Marcelo Saracchı
4
Taylan Antalyalı
10
Younes Belhanda
54
Emre Kılınç
89
Sofıane Feghoulı
66
Arda Turan
9
Radamel Falcao
34
Okan Kocuk
2
Şener Özbayraklı
15
Ryan Donk
14
Martın Lınnes
13
Oghenekaro Etebo
19
Ömer Bayram
21
Jimmy Durmaz
80
Ali Yavuz Kol
8
Ryan Babel
90
Mbaye Dıagne
TEKNİK DİREKTÖR