HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK CANLI ANLATIM

Site İçi Arama


HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
Canlı Skor - Maç Anlatımı - Canlı İzle

1 - 3
M.S
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK karşılaşması hakemin son düdüğü çalması ile birlikte maç misafir takımın galibiyeti ile sonuçlandı.
90'
Lucas Lima, taç çizgisine yakın bir noktada Onur Ayık tarafından faule maruz kalıyor.
90'
Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Lucas Lima kullanacak.
90'
Antonio Mrsic, Patryk Szysz tarafından faule maruz kalıyor.
90'
HangiKredi Ümraniyespor, Antonio Mrsic ile serbest vuruş kullanacak.
90'
Bertrand Traore önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazında topla buluşan Bertrand Traore tarafından çekilen şutdefansın müdahalesiyle engelleniyor.
90'
Patryk Szysz, gol pasını veren isim.
90'
Medipol Başakşehir takımından Bertrand Traore şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
90'
Golün asistini yapan isim Patryk Szysz.
90'
Medipol Başakşehir takımında oyuncu değişikliği; Mounir Chouiar oyundan çıkarken Patryk Szysz oyuna giren isim.
90'
Patryk Szysz ile Antonio Mrsic arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Patryk Szysz.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede HangiKredi Ümraniyespor takımı oyuna başlayacak.
90'
HangiKredi Ümraniyespor takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Antonio Mrsic geçiyor.
90'
HangiKredi Ümraniyespor takımından Strahil Popov sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
90'
Karşılaşma sona eriyor. Maçın sonucu: HangiKredi Ümraniyespor: 1 - Medipol Başakşehir: 3
89'
HangiKredi Ümraniyespor takımından Onur Ayık sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
88'
Allyson, Stefano Okaka tarafından faulle durduruluyor. HangiKredi Ümraniyespor, ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
88'
HangiKredi Ümraniyespor takımının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada tehlikeli bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Serkan Kırıntılı geçiyor.
86'
Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Mounir Chouiar – Strahil Popov mücadelesinde hakem Arda Kardeşler, HangiKredi Ümraniyespor lehine faul kararı veriyor.
86'
Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu HangiKredi Ümraniyespor adına Kartal Kayra Yılmaz kullanacak.
86'
Allyson ile Stefano Okaka arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Allyson.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Medipol Başakşehir takımı oyuna başlayacak.
86'
Medipol Başakşehir takımında, orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Mahmut Tekdemir.
85'
Allyson, Stefano Okaka tarafından faulle durduruluyor. HangiKredi Ümraniyespor, orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
85'
HangiKredi Ümraniyespor takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Kartal Kayra Yılmaz.
85'
Allyson, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Stefano Okaka tarafından faulle durduruluyor.
85'
Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu HangiKredi Ümraniyespor adına Allyson kullanacak.
85'
Allyson, Stefano Okaka tarafından faulle durdurulduğu için HangiKredi Ümraniyespor serbest vuruş kullanacak.
85'
HangiKredi Ümraniyespor, Kartal Kayra Yılmaz ile serbest vuruş kullanacak.
84'
Umut Nayir, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Leo Duarte tarafından faule maruz kalıyor.
84'
HangiKredi Ümraniyespor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Mustafa Eser.
84'
Umut Nayir, Leo Duarte tarafından faule maruz kalıyor.
84'
HangiKredi Ümraniyespor takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Mustafa Eser geçiyor.
83'
Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Lucas Lima kullanacak.
83'
Sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan Lucas Lima ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
83'
Stefano Okaka rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
83'
Medipol Başakşehir takımında oyuncu değişikliği; Berkay Özcan oyundan çıkarken Leo Duarte oyuna giren isim.
83'
Medipol Başakşehir takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Şener Özbayraklı çıkıyor ve yerine Bertrand Traore oyuna giriyor.
83'
Medipol Başakşehir takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Lucas Lima.
83'
Medipol Başakşehir takımından Lucas Lima ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
83'
Medipol Başakşehir takımından Stefano Okaka çektiği şut savunmaya çarpıyor ve top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.
82'
Stefano Okaka, taç çizgisine yakın bir noktada Isaac Sackey tarafından faule maruz kalıyor.
82'
Stefano Okaka, Isaac Sackey tarafından faulle durdurulduğu için Medipol Başakşehir serbest vuruş kullanacak.
81'
Medipol Başakşehir takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Lucas Lima.
80'
HangiKredi Ümraniyespor takımında Onur Ayık hakem Arda Kardeşler tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
80'
HangiKredi Ümraniyespor takımında Onur Ayık faul yapıyor.
80'
HangiKredi Ümraniyespor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Durel Avounou çıkıyor ve yerine Antonio Mrsic oyuna giriyor.
80'
HangiKredi Ümraniyespor takımında Onur Ayık faul yapıyor. Orta saha çizgisine yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Danijel Aleksic.
80'
Onur Ayık ile Danijel Aleksic arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Onur Ayık.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Medipol Başakşehir takımı oyuna başlayacak.
79'
Taç çizgisine yakın bir yerde Onur Ayık, Lucas Lima tarafından faule maruz kalıyor.
79'
HangiKredi Ümraniyespor takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Strahil Popov.
79'
Stefano Okaka, Isaac Sackey tarafından faulle durdurulduğu için Medipol Başakşehir orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
79'
Medipol Başakşehir takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Danijel Aleksic.
79'
Medipol Başakşehir takımının orta yuvarlağa yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Danijel Aleksic geçiyor.
79'
Ermir Lenjani ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
79'
Onur Ayık, Lucas Lima tarafından faulle durdurulduğu için HangiKredi Ümraniyespor serbest vuruş kullanacak.
79'
HangiKredi Ümraniyespor takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Strahil Popov geçiyor.
79'
Medipol Başakşehir takımında Stefano Okaka faul yapıyor.
78'
HangiKredi Ümraniyespor takımından Metehan Mimaroğlu ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
74'
Medipol Başakşehir takımının yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Youssouf Ndayishimiye geçiyor.
74'
Medipol Başakşehir, Youssouf Ndayishimiye ile serbest vuruş kullanacak.
74'
Medipol Başakşehir takımında oyuncu değişikliği; Serdar Gürler oyundan çıkarken Ömer Ali Şahiner oyuna giren isim.
73'
HangiKredi Ümraniyespor takımında Umut Nayir faul yapıyor. Taç çizgisine yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Youssouf Ndayishimiye.
73'
HangiKredi Ümraniyespor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Yonathan Del Valle çıkıyor ve yerine Metehan Mimaroğlu oyuna giriyor.
73'
Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Youssouf Ndayishimiye, Umut Nayir tarafından faule maruz kalıyor.
73'
Umut Nayir – Youssouf Ndayishimiye mücadelesinde hakem, taç çizgisine yakın bir noktada Medipol Başakşehir lehine faul kararı veriyor.
71'
Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Mahmut Tekdemir, Durel Avounou tarafından faule maruz kalıyor.
71'
Medipol Başakşehir, Ahmed Touba ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
71'
Ceza sahası içinde topla buluşan Yonathan Del Valle, sol çaprazdan kaleye şut çekiyor, kaleci Volkan Babacan kurtarıyor.
70'
HangiKredi Ümraniyespor takımından Strahil Popov sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
69'
HangiKredi Ümraniyespor takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Kartal Kayra Yılmaz geçiyor.
69'
HangiKredi Ümraniyespor takımından Durel Avounou tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.
69'
HangiKredi Ümraniyespor, Kartal Kayra Yılmaz ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
68'
Kartal Kayra Yılmaz, Mounir Chouiar tarafından faulle durdurulduğu için HangiKredi Ümraniyespor serbest vuruş kullanacak.
68'
Kartal Kayra Yılmaz, Mounir Chouiar tarafından faulle durduruluyor. HangiKredi Ümraniyespor, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
64'
HangiKredi Ümraniyespor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Geraldo çıkıyor ve yerine Onur Ayık oyuna giriyor.
64'
HangiKredi Ümraniyespor takımında oyuncu değişikliği; Serkan Göksu oyundan çıkarken Kartal Kayra Yılmaz oyuna giren isim.
63'
Orta saha çizgisine yakın bir noktada Stefano Okaka, Allyson tarafından faule maruz kalıyor.
63'
Medipol Başakşehir takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Mahmut Tekdemir geçiyor.
62'
Mustafa Eser - Danijel Aleksic mücadelesinde hakem, HangiKredi Ümraniyespor yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Medipol Başakşehir lehine faul kararı veriyor.
62'
Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Ahmed Touba kullanacak.
62'
HangiKredi Ümraniyespor takımında Mustafa Eser faul yapıyor. Faul yapılan oyuncu Danijel Aleksic.
62'
Medipol Başakşehir takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Ahmed Touba.
61'
HangiKredi Ümraniyespor takımından Geraldo ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
61'
HangiKredi Ümraniyespor takımından Yonathan Del Valle ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
61'
HangiKredi Ümraniyespor takımından Geraldo sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
61'
HangiKredi Ümraniyespor takımından Yonathan Del Valle sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
61'
HangiKredi Ümraniyespor takımından Strahil Popov sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
61'
Strahil Popov ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
59'
Mahmut Tekdemir, Durel Avounou tarafından faulle durdurulduğu için Medipol Başakşehir orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
59'
Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Lucas Lima kullanacak.
59'
HangiKredi Ümraniyespor takımında Durel Avounou faul yapıyor.
57'
GOL! Serdar Gürler takımını öne geçiren golü atıyor.
57'
GOL! Serdar Gürler Medipol Başakşehir takımını öne geçiren golü atıyor.
57'
Golün asistini yapan isim Mounir Chouiar.
54'
Medipol Başakşehir takımı Berkay Özcan ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında Berkay Özcan tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
54'
Medipol Başakşehir takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Danijel Aleksic tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
54'
Mounir Chouiar ile Medipol Başakşehir takımı köşe vuruşu kullanacak.
54'
Medipol Başakşehir takımından Mounir Chouiar sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
53'
Ceza sahası içinde topla buluşan Ermir Lenjani, sol çaprazdan kaleye şut çekiyor, kaleci Volkan Babacan kurtarıyor.
53'
HangiKredi Ümraniyespor, Geraldo ile köşe vuruşu kullanıyor.
53'
HangiKredi Ümraniyespor takımından Geraldo sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
53'
Ceza sahası içerisindeki Umut Nayir - Volkan Babacan mücadelesinde hakem, Medipol Başakşehir lehine faul kararı veriyor.
53'
Medipol Başakşehir takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Volkan Babacan.
52'
Yonathan Del Valle, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
50'
Ermir Lenjani, Serdar Gürler tarafından faulle durduruluyor. HangiKredi Ümraniyespor, taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
50'
HangiKredi Ümraniyespor takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Ermir Lenjani geçiyor.
49'
Ceza sahası içinde topla buluşan Mounir Chouiar, sol çaprazdan vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
46'
Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
46'
HangiKredi Ümraniyespor takımında oyuncu değişikliği; Onur Atasayar oyundan çıkarken Ermir Lenjani oyuna giren isim.
46'
Medipol Başakşehir takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Mahmut Tekdemir tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
46'
Bu dakikada Medipol Başakşehir takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut defansın araya girmesi ile engelleniyor. Şutu çeken isim Mahmut Tekdemir
45'
Maçın ilk yarısı 1-1 sonuçlanıyor
45'
Rakip ceza sahası önünde bulunan Mounir Chouiar için ofsayt bayrağı kalkıyor.
45'
Mahmut Tekdemir rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
45'
Berkay Özcan önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında topla buluşan Berkay Özcan tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
45'
Geraldo, Lucas Lima tarafından faulle durduruluyor. HangiKredi Ümraniyespor, taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
45'
Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu HangiKredi Ümraniyespor adına Allyson kullanacak.
45'
Medipol Başakşehir takımında Ahmed Touba topu eliyle oynadığından hakemi oyunu durduruyor.
45'
HangiKredi Ümraniyespor, Serkan Göksu ile serbest vuruş kullanacak.
45'
Medipol Başakşehir takımında Serdar Gürler faul yapıyor.
45'
Taç çizgisine yakın bir yerde Mounir Chouiar, Strahil Popov tarafından faule maruz kalıyor.
45'
Medipol Başakşehir takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Lucas Lima.
45'
Medipol Başakşehir takımında Danijel Aleksic faul yapıyor. Faul yapılan oyuncu Yonathan Del Valle.
45'
HangiKredi Ümraniyespor, Yonathan Del Valle ile serbest vuruş kullanacak.
45'
Yonathan Del Valle ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
45'
Hakem, Ahmed Touba tarafından orta saha çizgisine yakın bir noktada topa elle müdahale edildiğini işaret ediyor.
45'
HangiKredi Ümraniyespor takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Serkan Göksu geçiyor.
45'
Yonathan Del Valle, Serdar Gürler tarafından faule maruz kalıyor.
45'
Medipol Başakşehir takımında Serdar Gürler, sarı kart görüyor.
45'
HangiKredi Ümraniyespor, Geraldo ile serbest vuruş kullanacak.
45'
Umut Nayir şut çekiyor ancak top dışarı çıkıyor.
45'
HangiKredi Ümraniyespor takımından Umut Nayir şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
45'
Serdar Gürler topa eliyle müdahale ediyor.
45'
HangiKredi Ümraniyespor, Isaac Sackey ile serbest vuruş kullanacak.
45'
Serdar Gürler ile Yonathan Del Valle arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Serdar Gürler. Taç çizgisine yakın bir bölgede HangiKredi Ümraniyespor takımı oyuna başlayacak.
45'
HangiKredi Ümraniyespor takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Geraldo.
45'
Ceza sahası içinde topla buluşan Umut Nayir, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
45'
Medipol Başakşehir takımında Serdar Gürler orta saha çizgisine yakın bir noktada topu eliyle kontrol ediyor.
45'
HangiKredi Ümraniyespor takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Isaac Sackey.
45'
Yonathan Del Valle, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Danijel Aleksic tarafından faule maruz kalıyor.
45'
Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu HangiKredi Ümraniyespor adına Yonathan Del Valle kullanacak.
45'
HangiKredi Ümraniyespor takımından Yonathan Del Valle Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
42'
Medipol Başakşehir takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Youssouf Ndayishimiye geçiyor.
42'
Medipol Başakşehir, Youssouf Ndayishimiye ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
42'
Medipol Başakşehir takımından Lucas Lima ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
42'
Medipol Başakşehir takımından Lucas Lima sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
40'
Umut Nayir ile Mahmut Tekdemir arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Umut Nayir. Taç çizgisine yakın bir bölgede Medipol Başakşehir takımı oyuna başlayacak.
40'
HangiKredi Ümraniyespor takımında Umut Nayir faul yapıyor.
40'
HangiKredi Ümraniyespor takımında Umut Nayir, sarı kart görüyor.
40'
Mahmut Tekdemir, Umut Nayir tarafından faule maruz kalıyor.
30'
Geraldo, Lucas Lima tarafından faulle durduruluyor. HangiKredi Ümraniyespor, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
30'
HangiKredi Ümraniyespor, Serkan Göksu ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
30'
Geraldo, Lucas Lima tarafından faule maruz kalıyor.
30'
HangiKredi Ümraniyespor takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Serkan Göksu geçiyor.
29'
Medipol Başakşehir, Şener Özbayraklı ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
29'
Medipol Başakşehir takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Şener Özbayraklı geçiyor.
28'
Serdar Gürler, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Onur Atasayar tarafından faule maruz kalıyor.
28'
HangiKredi Ümraniyespor takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu HangiKredi Ümraniyespor adına Isaac Sackey kullanacak.
28'
Onur Atasayar ile Serdar Gürler arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Onur Atasayar. Taç çizgisine yakın bir bölgede Medipol Başakşehir takımı oyuna başlayacak.
28'
HangiKredi Ümraniyespor, Isaac Sackey ile serbest vuruş kullanacak.
28'
HangiKredi Ümraniyespor takımında Onur Atasayar, sarı kart görüyor.
27'
HangiKredi Ümraniyespor takımı Umut Nayir ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Umut Nayir tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
27'
Medipol Başakşehir takımında Stefano Okaka yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede topu eliyle kontrol ediyor.
27'
Medipol Başakşehir takımında Stefano Okaka topu eliyle oynadığından hakemi oyunu durduruyor.
27'
HangiKredi Ümraniyespor takımından Umut Nayir tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
26'
Medipol Başakşehir adına şanssız an Berkay Özcan tarafından yapılan vuruş direkten dönüyor
25'
Medipol Başakşehir takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Danijel Aleksic geçiyor.
25'
Medipol Başakşehir takımından Danijel Aleksic ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
25'
Medipol Başakşehir takımından Şener Özbayraklı sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
25'
Medipol Başakşehir, Danijel Aleksic ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.
25'
Danijel Aleksic rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
25'
Şener Özbayraklı ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
24'
Berkay Özcan, Durel Avounou tarafından faulle durdurulduğu için Medipol Başakşehir serbest vuruş kullanacak.
24'
Berkay Özcan, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Durel Avounou tarafından faulle durduruluyor.
23'
Danijel Aleksic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
23'
Danijel Aleksic rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
23'
Yonathan Del Valle, Danijel Aleksic tarafından faulle durduruluyor. HangiKredi Ümraniyespor, ceza sahasının çaprazından serbest vuruş kullanacak.
23'
HangiKredi Ümraniyespor takımının ceza sahasının çaprazından kazandığı serbest vuruş için topun başına Mustafa Eser geçiyor.
22'
Danijel Aleksic ile Medipol Başakşehir takımı köşe vuruşu kullanacak.
22'
Danijel Aleksic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
22'
Medipol Başakşehir, Danijel Aleksic ile köşe vuruşu kullanıyor.
22'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Danijel Aleksic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
21'
Geraldo, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Volkan Babacan kurtarıyor.
21'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Yonathan Del Valle ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
21'
Isaac Sackey, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
21'
Geraldo tarafından çekilen şutu, kaleci kurtarıyor.
21'
HangiKredi Ümraniyespor takımından Yonathan Del Valle ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
21'
Isaac Sackey şut çekiyor ancak top dışarı çıkıyor.
20'
Yonathan Del Valle, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Şener Özbayraklı tarafından faule maruz kalıyor.
20'
HangiKredi Ümraniyespor, Onur Atasayar ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
18'
GOL! Skora 1 - 1 eşitlik geldi. HangiKredi Ümraniyespor, Umut Nayir ile aradığı golü buldu.
18'
Golün asistini yapan isim Onur Atasayar.
17'
Medipol Başakşehir takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Danijel Aleksic.
17'
Rakip sahanın sağ kanadında kaleyi çaprazdan gören bir noktada Serdar Gürler için ofsayt bayrağı kalkıyor.
17'
Medipol Başakşehir, Danijel Aleksic ile serbest vuruş kullanacak.
17'
Ofsayt bayrağı Serdar Gürler için kalkıyor
16'
Yonathan Del Valle – Şener Özbayraklı mücadelesinde hakem, taç çizgisine yakın bir noktada Medipol Başakşehir lehine faul kararı veriyor.
16'
Yonathan Del Valle - Şener Özbayraklı mücadelesinde hakem, Medipol Başakşehir lehine faul kararı veriyor.
16'
HangiKredi Ümraniyespor takımında Yonathan Del Valle faul yapıyor.
11'
Durel Avounou rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
4'
HangiKredi Ümraniyespor takımı Geraldo ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazında Geraldo tarafından çekilen şut auta gidiyor.
2'
GOL! Danijel Aleksic takımını öne geçiren golü atıyor.
2'
Golün asistini yapan isim Serdar Gürler.
2'
GOL! Danijel Aleksic Medipol Başakşehir takımını öne geçiren golü atıyor.
2'
Serdar Gürler, gol pasını veren isim.
1'
Hakemin düdüğüyle maç başlıyor.
Takım kadroları açıklandı.
Ümraniye Belediyesi Şehir Stadı Stadyumunda oynanacak olan HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK maçını ARDA KARDEŞLER yönetecek. Maçın başlama saati 20:00